Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: żywica Monocure 3D Rapid Resin -20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: żywica Monocure 3D Rapid Resin -20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: żywica Monocure 3D Rapid Resin -20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 18 do 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Co może być pierwszym skojarzeniem z Australią? Jeśli mielibyśmy przeprowadzić ankietę, możemy założyć, że wielokrotnie pojawiłaby się odpowiedź: kangur, ale jeśli jesteś użytkownikiem żywicznej drukarki 3D, Australia może kojarzyć się także z uznanym producentem żywic: Monocure 3D. Przeskoczmy więc do materiału Rapid Resin, który możesz zamówić z 20% rabatem:

Monocure 3D Rapid Resin – 500ml (oraz 100ml ), to żywica kompatybilna między innymi z takimi drukarkami 3D, jak: Wanhao Duplicator 7, Anycubic Photon, XAYAV Model V, FLSUN S, Micromake L2. Monocure 3D RAPID jest przeznaczona do stosowania w drukarkach DLP 3D typu LED o długościach fali UV do 420 nm. Dostępna jest w kilku kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, szarym, czerwonym, transparentnym i białym.


Żywica Monocure 3D Rapid Resin, dostępna jest w sprzedaży z 20% rabatem od 18 do 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych:

Źródło głównego zdjęcia: Czarna szybka żywica Monocure 3D na zdjęciu obok modelu testowego (Źródło: Monocure 3D )/All3DP