Wydrukuj za darmo wszystkie pięć hełmów Power Rangers

Wydrukuj za darmo wszystkie pięć hełmów Power Rangers

Oryginalne Power Rangers z 1993 roku były… cóż, powiedzmy, że seria była „skierowana do dzieci”. Teraz, Lionsgate Movies zaskoczył filmem Power Rangers, który faktycznie wyglądał świetnie i nadaje się również dla bardziej dojrzałej publiczności. Jeśli chcesz dodać trochę stylu Power Rangers do swojego życia, możesz to zrobić dzięki cudom druku 3D.

Twórca drukowanych w 3D hełmów Power Rangers, Morgan Morey, umieścił je na MyMiniFactory, aby każdy mógł je pobrać (linki poniżej). Hełmy zostały pierwotnie stworzone na potrzeby fanowskiego filmu autorstwa Ismahawk’a zatytułowanego Power Rangers vs Voltron:

Jak zdobyć darmowe kaski Power Rangerów

Dotarcie do plików kasków jest proste. Wystarczy pobrać je z MyMiniFactory i odpalić swoją drukarkę 3D. Oto cyfrowe projekty kasków Power Rangers

Hełmy Power Rangerów mogą być pocięte na wiele części do wydrukowania na mniejszych drukarkach 3D. Każdy z nich pasuje na głowę prawdziwej osoby i wygląda przekonująco, jeśli jest odpowiednio pomalowany. Hełmy są na zawiasach; wkładasz twarz w przód hełmu, a następnie zamykasz tył. Proszę pamiętać, że potrzeba sporo czasu i postprodukcji, aby uzyskać prawidłowe hełmy… to zdecydowanie nie jest projekt dla początkujących.

Jeśli nie masz pod ręką drukarki 3D, możesz zlecić wydrukowanie części profesjonalnym serwisom druku 3D.

Jak powstawały kaski Power Rangerów

„Jako dziecko bardzo lubiłem Mighty Morphin Power Rangers, więc otrzymanie szansy na stworzenie hełmów z perspektywą ich wydrukowania i wykorzystania w filmie było świetną okazją” – mówi Morgan Morey. „Hełmy Power Rangers zostały pierwotnie zaprojektowane przez Huy Dinh, które następnie wyrzeźbiłem w zBrush do produkcji przez ItchyPig z spectra3d.com. Gotowy produkt to wspaniała rzecz i wspaniale było zobaczyć go w Ismahawk Video.”

Żródło: https://all3dp.com