Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty PET-G -20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty PET-G -20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: filamenty PET-G -20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 30 maja do 05 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Listę materiałów objętych promocją, znajdziesz w artykule.

W naszej cotygodniowej promocji, mamy dla Was po raz kolejny filament PET-G.

PET-G jest wykonany z politereftalanu etylenu (PET), wzbogaconego glikolem (stąd litera G w nazwie). Glikol jest dodawany do składu materiału podczas polimeryzacji, w wyniku czego powstaje materiał, który jest mniej kruchy i łatwiejszy w użyciu niż jego podstawowa forma PET.

Jest to doskonały wybór filamentu do drukowania przedmiotów, które muszą być wytrzymałe, mieć gładką powierzchnię i wymagają mniejszego skurczu. Filament jest również popularny, ponieważ jest uważany za bezpieczny dla żywności (ale nadal powinieneś przeczytać drobny druk każdej kupowanej szpuli, aby mieć co do tego pewność).

Poniżej przedstawiamy listę filamentów PET-G, objętych promocją -20%. Nowością na tej liście jest Tarfuse® PET-G 1,75mm od Grupy Azoty. Materiał dostępny jest w siedmiu kolorach, na szpuli 0,5 kg oraz 1,0 kg:


Powyższe filamenty, dostępne są w sprzedaży z 20% rabatem od 30 maja do 05 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych:

Zdjęcie główne: Grupa Azoty, Tarfuse® PET-G 1,75mm

Źródło informacji: All3DP