Sklep stacjonarny Wrocław: drukarki 3d, filamenty, żywice, programy 3d, skanery 3d oraz akcesoria

Sklep stacjonarny Wrocław: drukarki 3d, filamenty, żywice, programy 3d, skanery 3d oraz akcesoria

Gdzie we Wrocławiu można kupić drukarkę 3D? ul. Swobodna 37 lok 10.3 (Pasaż Zielińskiego) we Wrocławiu znajduje się nowy sklep stacjonarny Seb-comp.

Sklep jest czynny w dni robocze. Od poniedziałku do piątku (10:00-18:00) i w sobotę 10:00 – 15:00możesz odebrać swoja drukarkę osobiście. Jeśli jednak nie masz czasu nas odwiedzić,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 790-388-308, bądź mailowo: wroclaw@seb-comp.pl.

Pomożemy Ci dobrać drukarkę 3D, niezbędne akcesoria oraz materiały do druku i zrealizujemy zamówienie wysyłkowo. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas drukarkę 3D, która spełni Twoje oczekiwania, niezależnie od tego czy poszukujesz rozwiązania dla swojej firmy, czy technologie przyrostowe są Twoim hobby.

Możesz wybierać z ogromnej bazy urządzeń na każdą kieszeń. Oferujemy sprzęty takich marek jak: Zortrax, Prusa, HBOT 3D, Zmorph, Formlabs, Raise3D, Creatbot, Anycubic, Creality, Sinterit, Flashforge, Omni 3D, Ultimaker, Formbot, Peopoly, Wanhao, Photocentric, Blixet, Graften, Intamsys, Anet, XYZ Printing, DWS LAB, UBOT, BCN3D, 3D UP, Robo 3D, Moonray, Modix, Asiga i innych.

FDM/ SLA, LCD, DLP i pozostałe technologie przyrostowe na wyciągnięcie ręki.

Najbardziej spopularyzowanymi drukarkami na światowym rynku są zdecydowanie drukarki FDM. Ta technologia znajduje zastosowanie nie tylko wśród pasjonatów druku 3D, ale również w szkołach i firmach. Drukarki FDM dostarczają rozwiązań w zakresie prototypowania, wytwarzania funkcjonalnych narzędzi oraz części i pozwalają na utrzymanie ruchu. Coraz więcej branż korzysta z funkcjonalności druku 3D.

Filamenty takie jak PLA, ABS, PET-G, HIPS, NYLON, ASA i inne mniej oczywiste materiały są dostępne w Seb-comp Wrocław. Oferujemy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek FDM wielu producentów np. Devil Design, Spectrum, Rosa3D, F3D, Zortrax, Fiberlogy, Zmorph, Grupa Azoty – Tarfuse.

Jeśli jednak okaże się, że druk z filamentu nie jest dla Ciebie optymalną technologią, w Seb-comp Wrocław masz możliwość skorzystać z oferty drukarek 3D wytwarzających modele z żywic. Ta metoda wytwarzania stała się narzędziem codziennej pracy w stomatologii i jubilerstwie. Poza tym ofertę stomatologicznych i odlewniczych żywic z powodzeniem uzupełniają żywice inżynieryjne np. żywice wzbogacone włóknem szklanym, elastyczne, z podwyższoną odpornością temperaturową i wiele innych. Druk z żywicy nie ogranicza się jedynie do małych precyzyjnych elementów. Formlabs i ich produkt Form 3L oferuje obszar roboczy 33,5 /20 /30cm.
Jeśli masz wątpliwości czy wybrać druk SLA, DLP czy LCD skonsultuj się z naszym
doradcą, który podpowie Ci co najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Dziesięcioletnie doświadczenie naszej firmy pokazało nam, że często do zbudowania
kompleksowego wyposażenia poza drukarką 3D, przydatnym narzędziem jest skaner 3D.
Jeśli realizacja Twojego projektu spotyka problem z zaprojektowaniem modelu od podstaw, skanowanie 3D może okazać się idealnym uzupełnieniem. Dostarczamy skanery zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów, firm takich jak Einscan, Rangevision, Artec, XYZ Printing, czy Matter and Form.

Kontakt ze sklepem Seb-comp Wrocław
Seb-comp 51-608 Wrocław, ul. Swobodna 37 lok. 10.3 (Pasaż Zielińskiego)
Tel.: 790-388-308
e-mail: wroclaw@seb-comp.pl

Aktualną ofertę Seb-comp znajdziesz na stronie: www.drukarki3d.seb-comp.pl
Realizujemy również usługi druku 3D: www.druk3d.seb-comp.pl