Druk 3D: Piękna zastawa stołowa z kolekcji Table7 od UAU Project

Druk 3D: Piękna zastawa stołowa z kolekcji Table7 od UAU Project

Polskie studio projektowe UAU Project, wprowadza do Twojego domu piękną i użyteczną zastawę stołową wydrukowaną w 3D.

Ponieważ technologia druku 3D nadal się rozwija, konsumenci stale odkrywają możliwość wytwarzania coraz to nowych produktów. Chociaż drukarki desktopowe z pewnością mają swoje ograniczenia, istnieje wiele przydatnych obiektów, które można stworzyć samemu w domu. 

Polskie multidyscyplinarne studio projektowe UAU Project wspiera ten ruch dzięki swoim gustownie wykonanym produktom. Od systemu Grow plant, po samodzielnie wykonane meble, kolektyw projektantów pokazał, jak użyteczna może być desktopowa drukarka 3D.

Dziełem studia UAU Project jest kolekcja Table7, zestaw siedmiu produktów składających się na zastawę stołową, przeznaczonych do drukowania na desktopowych drukarkach 3D.

UAU Project: kolekcja Table7

Ta minimalistyczna kolekcja składa się z elementów takich jak: dziadek do orzechów, miska, talerz na przekąski, świecznik, uchwyt na wykałaczki, cukiernica, a także solniczka i pieprzniczka. Każdy przedmiot ma minimalistyczny, nowoczesny design, który sprawi, że Twoi znajomi zapytają Cię „czy to z Ikei?”

Pliki 3D do kolekcji Table7 są dostępne do pobrania na stronie Cults

To, co wyróżnia kolekcję Table7, to jednakowa dbałość o estetykę i funkcjonalność. Modele nadające się do druku 3D, z prostym i jednocześnie eleganckim designem, które każdy dekorator z dumą wystawiłby na pokaz.

Ale co najważniejsze, ten zestaw zastawy stołowej jest naprawdę przydatny w życiu codziennym, niezależnie od tego, czy chcesz zjeść romantyczną kolację przy świecach, czy rozłupać kilka orzechów włoskich.

Miłosz Dąbrowski i Justyna Fałdzińska

Korzystanie z desktopowej drukarki 3D

Głównym celem UAU Project, założonym przez Justynę Fałdzińską i Miłosza Dąbrowskiego, jest projektowanie produktów zorientowanych na konsumenta. Redakcja All3DP miała przyjemność przeprowadzenia rozmowy z duetem założycieli o ich procesie twórczym i ulubionych projektach.

Chociaż przyznają, że rewolucja w druku 3D jeszcze nie wybuchła, zdecydowali się proaktywnie podchodzić do tej kwestii. Koncentrując się na funkcjonalności, zespół projektowy naprawdę pokazuje, do czego zdolna jest desktopowa drukarka 3D.

Poza zestawem Table7,  masz pod ręką szeroki wachlarz innych przydatnych obiektów do druku 3D.

W rezultacie zebraliśmy to, co najlepsze w naszej grupie 40 fajnych rzeczy do wydrukowania w 3D, które są naprawdę przydatne. Jeśli chcesz urozmaicić swoją kuchnię, oto kolekcja 30 przydatnych przyborów kuchennych z nadrukiem 3D. Aha, i upewnij się, że drukujesz z materiału bezpiecznego dla żywności.

Źródło zdjęć: https://cults3d.com/en/collections/tableware-3d-printing

Licencja: Tekst „ 3D Print Beautiful Tableware From UAU Project’s Table7 Collection ” autorstwa All3DP jest objęty licencją na podstawie międzynarodowej licencji Creative Commons Attribution 4.0.

Źródło: All3DP