Zacznijmy wyjątkowo dobrze tydzień: drukarki Creality CR 20 Pro i Ender 5 -20% oraz Wanhao i3 Plus i Duplicator 6 Plus -40%!!!!

Zacznijmy wyjątkowo dobrze tydzień: drukarki Creality CR 20 Pro i Ender 5 -20% oraz Wanhao i3 Plus i Duplicator 6 Plus -40%!!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: drukarki Creality CR 20 Pro i Ender 5 -20% oraz Wanhao i3 Plus i Duplicator 6 Plus -40%!!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 5 do 11 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

W tym tygodniu, rabatem objęte są aż cztery filamentowe drukarki 3D: 

Creality CR 20 Pro, to drukarka o polu roboczym 220x220x250, z funkcją automatycznego poziomowania. Do jej dodatkowych atutów, możemy zaliczyć łatwy montaż, magnetyczną podkładkę stołu roboczego, która znacząco poprawia wygodę zdejmowania wydruków oraz funkcję wznawiania wydruku po utracie zasilania.

Creality Ender 5, to nowsza i ulepszona wersja słynnego Endera 3. Model z oznaczeniem ,,5″ w nazwie, posiada pole robocze 220×220×300 mm i sześcienną konstrukcję, docenianą przez wielu użytkowników tej drukarki. Nie znajdziemy w Ender 5 funkcji automatycznego poziomowania, ale jak zapewnia producent, duże i ergonomiczne nakrętki ułatwią to zadanie. Podobnie jak w Creality CR 20 Pro, w drukarce Ender 5 znajdziemy magnetyczną nakładkę na stół oraz funkcję wznowienia wydruku po utracie zasilania.

Wanhao i3 Plus, to następca wcześniejszego modelu i3. Producent wsłuchując się w opinie użytkowników tego modelu, wprowadził kilka zmian, np. karta micro SD została zmieniona na kartę SD o standardowej pojemności, co znacznie ułatwia użytkowanie drukarki. Wanhao i3 PLUS, to drukarka o polu roboczym 200 x 200 x 180 mm, wyposażona w ekran dotykowy. Drukarka jest wyjątkowo łatwa w obsłudze i świetnie sprawdzi się jako maszyna zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.  Jest dostarczana z kartą SD, zawierającą oprogramowanie Cura Wanhao, a jeśli chciałbyś korzystać z innego slicera, jest również kompatybilna z Simplify 3D oraz MatterControl. 

Wanhao Duplicator 6 Plus, z polem roboczym 200x200x175 mm, to dzięki promocji, jeszcze bardziej przystępna cenowo, inteligentna drukarka FFF 3D typu plug & play. Dzięki wyposażeniu w magnetyczną matę, automatyczną kalibrację oraz funkcję wznawiania wydruku po utracie zasilania, jest przyjaznym urządzeniem dla początkujących i doświadczonych użytkowników drukarek 3D. 

Powyższe drukarki, dostępne są w promocyjnej cenie od 5 do 11 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych: