Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: matowe filamenty PLA -20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: matowe filamenty PLA -20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: matowe filamenty PLA -20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 30 sierpnia do 5 września lub do wyczerpania zapasów. Listę materiałów objętych promocją, znajdziesz w artykule.

Szach i mat! Po raz kolejny, w naszej cotygodniowej promocji pojawiają się matowe filamenty PLA. Zastanawiasz się czy ich matowy wygląd może mieć jakieś praktyczne zastosowanie? Matowe wykończenie PLA doskonale sprawdza się w przypadkach użycia, w których istotne jest zmniejszenie współczynnika odbicia, na przykład przy wytwarzaniu osłon i ramek do obiektywów aparatów, a co być może najważniejsze, dzięki temu wykończeniu, Twoje projekty naprawdę będą mogły się wyróżnić. Drobne detale, które normalnie byłyby przesłonięte przez zwykły, lśniący PLA, będą eksponowane w wyraźny sposób. 

Szukając właściwego materiału do swojego projektu, możesz wybierać spośród poniższych filamentów:

  • F3D PLA Matte 1,75mm oraz F3DFilament PLA Matte 2,85mm, czyli polilaktyd matowy, będący materiałem biodegradowalnym, to unikalny, matowy filament, który powstaje ze specjalnie przygotowanego granulatu. Wydruki z F3D PLA Matte charakteryzują się aksamitną powierzchnią, która niweluje refleksy świetlne, co pozwala uzyskać bardzo atrakcyjny efekt wizualny. 
  • Devil Design PLA MATT 1,75mm, jest również materiałem biodegradowalnym, wytwarzanym z odnawialnych surowców naturalnych. Filament ten odznacza się niskim skurczem przetwórczym oraz matową powierzchnią.
  • SPECTRUM PLA Matt 1,75mm, jest materiałem wyprodukowanym na bazie PLA, ze zmodyfikowanym składem chemicznym, który umożliwia uzyskanie matowych powierzchni wydruków. Efekt matowej powierzchni, znacząco podnosi ich estetykę, jak również zmniejsza widoczność warstw na powierzchniach bocznych wytworzonych elementów. SPECTRUM PLA Matt zachowuje wszystkie cechy standardowego filamentu PLA, a użycie specjalnych domieszek, zapewnia dodatkowo poprawienie udarności oraz zmniejszenie kruchości wydrukowanych modeli.

Powyższe filamenty, dostępne są w sprzedaży z 20% rabatem od 30 sierpnia do 5 września lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych:

Źródło informacji: All3DP

Główne zdjęcie: Devil Design PLA MATT 1,75mm Bright Yellow