Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty typu wood - 20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty typu wood - 20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: filamenty typu wood -20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 19 do 25 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Początek druku 3D z filamentów z domieszką drewna, miał swój początek około 2012 roku. Pierwszymi filamentami, były filamenty na bazie PLA z domieszką trocin. Wczesne eksperymenty wykazały jednak, że trociny nie były najlepszym dodatkiem. 

Obecnie filamenty drewnopodobne nadal są oparte na PLA, ale zamiast trocin, zostały użyte włókna drzewne. Zazwyczaj filamenty typu wood, zawierają 70% PLA i 30% włókien drzewnych, są to jednak proporcje zależne od producenta danego filamentu.

Pomimo tej pozornie niskiej zawartości drewna, gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem drewnopodobnych wydruków 3D. Drewniane elementy drukowane w 3D można traktować jak prawdziwe drewno, czyli można je bezpiecznie szlifować i nakładać na nie różne farby i powłoki. 

Promocją objęte są trzy filamenty drewnopodobne:

Powyższe filamenty, dostępne są w sprzedaży z 20% rabatem od 19 do 25 lipca lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych:

Źródło zdjęcia głównego: Fiberlogy 

Źródło informacji: All3DP