Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty typu nylon -20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty typu nylon -20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: filamenty typu nylon -20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, od 13 do 19 września lub do wyczerpania zapasów. Listę materiałów objętych promocją, znajdziesz w artykule.

Nylon, pochodzący z gałęzi polimerów syntetycznych, jest wytrzymałym i trwałym materiałem, pierwotnie stosowanym w tekstyliach. Techniczna nazwa materiału to poliamid (PA), a popularna nazwa to „nylon”. Materiał wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na wysokie temperatury i uderzenia. Posiada również bardzo niski współczynnik tarcia.

Kiedyś nylon był dość trudnym materiałem do drukowania, ale producenci uczynili go znacznie bardziej dostępnym w ostatnich latach. Chociaż nie należy oczekiwać, że będzie drukować się z niego tak łatwo, jak z PLA lub z PETG, warto spróbować druku z tego materiału, aby przekonać się, że nie jest to aż tak problematyczne, jak może się wydawać. Przed wydrukowaniem czegokolwiek, zawsze dobrze jest sprawdzić zalecane ustawienia od producenta konkretnego materiału.


Promocją objęte są poniższe materiały:

Nowością na tej liście jest Fiberlogy R NYLON 1,75mm, czyli filament wytworzony w 100% w procesie recyklingu. Uzyskiwany jest on w całości z surowca pochodzącego ze starannie wyselekcjonowanych i zweryfikowanych źródeł. Dzięki temu jest doskonałym wyborem dla wszystkich sympatyków ekologicznego druku 3D. Swoimi parametrami linia R, reprezentuje najwyższą jakość, nie ustępując doskonale swoim tradycyjnym odpowiednikom. Wszystkie filamenty linii R dostępne są w jedynie w kolorze antractytowym.

Powyższe filamenty z 20% rabatem, dostępne są w sprzedaży od 13 do 19 września lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz sklepów stacjonarnych:

Źródło informacji: All3DP

Zdjęcie główne: Fiberlogy R NYLON 1,75mm