Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty PET-G - 20%!!!

Zacznijmy bardzo dobrze tydzień: filamenty PET-G  - 20%!!!

Sprawdź naszą kolejną z cyklu poniedziałkowych promocji: filamenty PET-G - 20%!!! Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, od 1 do 7 lutego lub do wyczerpania zapasów. Pełną listę filamentów, objętych promocją, znajdziesz w artykule.

Litera „G” w nazwie PET-G oznacza „modyfikowany glikolem”, w wyniku czego materiał ten jest mniej kruchy i  łatwiejszy do drukowania, w porównaniu z jego podstawowa formą, czyli filamentem PET. Z tego powodu, PET-G jest często uważany za dobry środek, między ABS, a PLA, dwoma najczęściej używanymi rodzajami filamentów do drukarek 3D. PET-G jest bardziej elastyczny i trwały niż PLA oraz łatwiejszy do drukowania niż ABS. PET-G charakteryzuje się także chemiczną odpornością na kwasy, sole i substancje alkaliczne. Ze względu na swoje właściwość, PET-G był i do tej pory jest, najczęściej wykorzystywanym filamentem do produkcji przyłbic. Poniżej przedstawiamy listę filamentów PET-G, objętych promocją -20%:

Filamenty PET-G z rabatem -20%, dostępne są w sprzedaży od 1 do 7 lutego lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów internetowych oraz stacjonarnych:

Źródło informacji: All3DP

Źródło zdjęć: Fiberlogy