Zabawki Hasbro drukowane w 3D

Zabawki Hasbro drukowane w 3D

Powinieneś przeczytać ten artykuł, jeśli Ty lub Twoje dzieci interesujecie się Transformersami, My Little Pony, Star Wars, Scrabble, Play-Doh i Monopoly. Firma Hasbro pozwala fanom na tworzenie własnych figurek.

Wbrew trendowi, który chce, aby wielkie korporacje ścigały osoby prywatne za naruszenia praw autorskich, Hasbro znalazło sposób, aby wykorzystać pojawiające się możliwości, jakie daje druk 3D, a także społeczność fanów. Japoński gigant nawiązał współpracę z wiodącym dostawcą usług druku 3D, aby umożliwić fanom legalną sprzedaż projektów i produktów objętych ich własnością intelektualną. Należą do nich bardzo popularne franczyzy, takie jak Star Wars, Transformers, My Little Pony, Scrabble, Play-Doh i Monopoly: cały projekt został nazwany „SuperFanArt”, wyraźnie wskazując na koncepcyjne pochodzenie projektów.

Stwórz własne zabawki drukowane w 3D

Z tak silnym argumentem, Hasbro ma nadzieję dynamicznie wejść na nowy rynek, a nowy strumień tantiem trafia do ich kieszeni, bez konieczności robienia czegokolwiek więcej niż tylko zatwierdzania i aprobowania najlepszych projektów. Oprócz bezpośrednich zysków, przyjęcie nowego ekosystemu druku 3D wzmacnia efekt świadomości marki dla najnowszych pokoleń, co ma kluczowe znaczenie dla przyszłości firmy. Główną korzyścią dla użytkownika końcowego jest jednak to, że ma on teraz natychmiastowy dostęp do jeszcze większej i bardziej przystępnej bazy danych produktów, możliwość personalizacji każdej figurki i wreszcie możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy poprzez wyrażanie swojej pasji.

Klienci mogą teraz wybierać części i figurki z ogromnej bazy danych produktów stworzonych przez użytkowników i zatwierdzonych przez Hasbro. Od inspirowanej przez Hasbro biżuterii, takiej jak ten piękny wisiorek z płytkami Scrabble, po unikalne figurki i akcesoria, takie jak dodatkowa drukowana broń do wykorzystania z istniejącymi zabawkami Transformers. Nawet przedmioty kolekcjonerskie związane z Gwiezdnymi Wojnami, takie jak ta lornetka z Hoth albo dodatkowy element do gry Monopoly, który wzbogaci Twój zestaw.

Spośród wszystkich różnych własności, Hasbro wierzy mocniej we franczyzę „My Little Pony”.

Oprócz „klasycznych” kucyków, dostępne są również postacie drugoplanowe z serialu animowanego, takie jak Królowa Chrysalis, smok Discord, przykładowy dom Ponyville i Klucz Lojalności, które można wydrukować przy użyciu metalicznych materiałów. Społeczność SuperFanArt stworzyła niesamowite zabawki do druku 3D, którymi możesz bawić się Ty lub Twoje dzieci.

Może nie będzie to tak przystępne cenowo jak masowo produkowane zabawki, ale będzie to Twój YouLittle Pony i tylko Twój.

Żródło: https://all3dp.com