Wykorzystaj moc Rękawicy Nieskończoności z filmu Avengers

Wykorzystaj moc Rękawicy Nieskończoności z filmu Avengers

Gdy sześć „Klejnotów Duszy” zostanie umieszczonych w Rękawicy nieskończoności, użytkownik zyskuje zarówno wszechmoc, jak i wszechwiedzę, nie do końca coś, co chciałbyś, aby niesławny superzłoczyńca miał w swoim posiadaniu. Możesz jednak użyć drukarki 3D, aby zdobyć tę bezprecedensową moc, tworząc swoją własną Rękawicę Nieskończoności.

Zespół profesjonalnych projektantów 3D o nazwie Do3D, zaprezentował drukowaną w 3D Rękawicę Nieskończoności. Jeden z YouTuberów znany jako The Broken Nerd zdobył ostatnio pliki STL i stworzył niesamowicie dokładną wersję tego potężnego rekwizytu filmowego.

Wydrukowana w 3D Rękawica Nieskończoności: Składanie tego w całość

Aby wydrukować Rękawicę Nieskończoności, musisz zakupić pliki STL od Do3D. Możesz znaleźć cenę i otrzymać model kontaktując się z firmą projektową na Info@do3d.com.

Gdy już wydrukujesz 3D Infinity Gauntlet w wybranej przez siebie skali (im większa tym lepiej), nadszedł czas, aby uczynić ten rekwizyt wyglądającym jak prawdziwy. Jeśli chcesz podążać za metodą montażu i post-processingu The Broken Nerd, będziesz potrzebował kilku rzeczy:

  • XTC 3D
  • Podkład
  • Czarna błyszcząca farba w sprayu
  • Złota lub brązowa farba
  • Czarna farba akrylowa

Po wydrukowaniu Rękawicy Nieskończoności, The Broken Nerd pokrył ją XTC 3D, który jest wysokowydajnym rozwiązaniem do powlekania wydruków 3D. Następnie rozprowadził równomierną warstwę podkładu na całym wydrukowanym w 3D rekwizycie, przygotowując go do malowania. Aby uzyskać rustykalny, brązowy efekt, twórca użył kilku warstw różnokolorowych farb. Zaczął od czarnej, błyszczącej farby w sprayu, a następnie nałożył złotą/brązową farbę w sprayu. Na koniec, w niektórych miejscach, model został pokryty czarną farbą akrylową.

Niestety, YouTuber nie opisuje szczegółowo, w jaki sposób połączył świecące Kamienie Nieskończoności w swoim modelu. Jednak inne tutoriale sugerują użycie różnych kolorowych plastikowych klejnotów i diod LED, aby rekwizyt świecił galaktyczną mocą, tak jak w filmie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie, sprawdź poniższe wideo The Broken Nerd i przygotuj się na uratowanie (lub zniszczenie) wszechświata z wydrukowaną w 3D Rękawicą Nieskończoności.

Żródło: https://all3dp.com