Uporządkuj swoje biurko za pomocą akcesoriów drukowanych w 3D

Uporządkuj swoje biurko za pomocą akcesoriów drukowanych w 3D

Może przyjmuję błędne założenia, ale założę się, że każdy kto posiada drukarkę 3D wie jak wygląda zagracone biurko. Wygląda na to, że Twoje wcześniej uporządkowane biurko zostało zajęte przez przypadkowe rzeczy.

Drukarki 3D są użyteczne, bez wątpienia. Ale kiedy używasz jednej z nich, często masz w pobliżu narzędzia, którymi możesz udoskonalać i dostrajać swój osobisty minifabrykat. Wszyscy wiemy, że potrzeba dużo dyscypliny, aby zawsze utrzymywać swoją powierzchnię roboczą w porządku i czystości. Do tego dochodzą wszystkie inne rzeczy, które są potrzebne tylko dzięki tej jednej maszynie. Są tam kawałki filamentu, które nie wyszły dobrze lub po prostu stanowiły konstrukcję nośną dla Twoich wydruków. Może gdzieś powinna być zapasowa karta SD do przenoszenia wydruków. Technologia, która ma uczynić Twoje życie o wiele lepszym, robi bałagan na Twoim biurku.

Ale Twoja drukarka 3D jest również dobrym towarzyszem, jeśli planujesz zmienić swoje biurko w zorganizowaną, otwartą przestrzeń. Wielu innych posiadaczy drukarek 3D wydaje się mieć podobny problem. Jak inaczej można wytłumaczyć obfitość przedmiotów na Thingiverse i Shapeways, zaprojektowanych w celu utrzymania porządku.

Wydrukowane w 3D organizery

Na każdym biurku zwykle znajdują się długopisy. Zacznijmy więc od tego.

Bogaty w szczegóły modułowy organizer na biurko, który zamienia krawędź stołu w horyzont pięknego miasta. Pojemniki mają kształt kościoła i wieży, małego zamku lub zwykłych domów. Dają możliwość przechowywania różnych przedmiotów i po prostu wyglądają niesamowicie.

Jeśli małe przedmioty nie stanowią aż tak dużego problemu, jak listy, notatki i wizytówki porozrzucane na biurku, organizer Green Mountain może być idealnym rozwiązaniem, aby uporządkować te wszystkie karteczki. Jego uproszczona konstrukcja jest niedopowiedzeniem, jeśli weźmie się pod uwagę, jak wiele rzeczy może pomieścić.

Rozplątywanie kabli

W jaskiniach drukarskich lub mniej stereotypowych, zaawansowanych technologicznie domach większość rzeczy jest gdzieś podłączona i połączona ze sobą. Konieczne jest przesyłanie danych i dostarczanie energii. Dopóki nie będziemy w stanie przesyłać energii drogą powietrzną, dopóty będą istniały kable. A kable oznaczają plątaninę kabli.

Sposób zarządzania kablami zależy od Ciebie. Jeśli można po prostu schować wszystko pod biurkiem, to w porządku. Uporządkowanie przewodów jest łatwiejsze dzięki temu klipsowi do kabli, który powinien być dostępny w każdym sklepie z narzędziami. Kanały kablowe nie są nawet w połowie tak dobre, jak ten prosty, plastikowy element, który pozwala umieścić w jednym miejscu wszystkie złącza znajdujące się na biurku.

Przechowywanie baterii i urządzeń magazynujących

Gdy nie trzeba ich ładować i nie są jeszcze używane, baterie mają jedną cechę: walają się po biurku. Ten przydatny pojemnik mieści do 18 baterii (rozmiar AAA i AA) w prostej konstrukcji wieży, która pozwala łatwo wyjąć je z dna w razie potrzeby.

Ostatnim elementem, który mamy dziś do zaoferowania, jest organizer na pamięci USB, karty SD i mniejsze karty microSD, które tak łatwo się gubią. Po prostu wkładasz swoje karty pamięci i pendrive’y i masz je wszystkie w porządku i w jednym miejscu. Czego więcej można chcieć?

Żródło: https://all3dp.com