Sprawdź, jak przymocować iPhone'a do statywu Manfrotto

Sprawdź, jak przymocować iPhone'a do statywu Manfrotto

Uchwyt Manfrotto do iPhone’a 6

Jedną z najlepszych cech iPhone’a 6 jest jego aparat o wysokiej rozdzielczości i wydajności, wśród innych wspaniałych cech. Mając iPhone’a 6, kto – poza profesjonalnym fotografem – potrzebuje dodatkowego aparatu? Jedną z rzeczy, która poprawia jakość obrazu w iPhonie jest porządny statyw, taki jak Manfrotto. Jednak nie ma nic, co mogłoby przymocować iPhone’a do statywu: albo lepiej powiedzieć: Nie było nic.

Drukowany w 3D uchwyt do iPhone 6 Manfrotto Mount, to solidne, stylowe i niezwykle użyteczne mocowanie, które pozwala bezpiecznie umieścić iPhone’a na statywie Manfrotto. Dzięki temu urządzeniu możesz robić doskonałe, artystyczne zdjęcia i filmy.

Uchwyt Manfrotto do iPhone 6 został zaprojektowany przez Charlesa, młodego projektanta mebli i produktów, zafascynowanego przekształcaniem informacji cyfrowych w fizyczne poprzez produkcję addytywną i subtraktywną. Jeśli jesteś mobilnym twórcą i myślisz o przekształceniu swojego iPhone’a 6 w nowe urządzenie do robienia zdjęć i filmów, to stylowe i funkcjonalne akcesorium zwiększy możliwości Twojego aparatu i kamery. Możesz użyć tego przenośnego stojaka podczas podróży na wakacje, aby nigdy nie przegapić tych niezapomnianych chwil .

Jeśli masz drukarkę 3D, możesz łatwo uzyskać dostęp do tego modelu, pobierając plik STL uchwytu z Thingiverse i wydrukować go dla siebie lub skorzystać z usługi druku 3D.

Żródło: https://all3dp.com