Przenieś bitwę na śnieżki na wyższy poziom, dzięki drukowanemu w 3D ,,Snowball Fabricator"

Przenieś bitwę na śnieżki na wyższy poziom, dzięki drukowanemu w 3D ,,Snowball Fabricator"

Mamy projekt do druku 3D, dla wszystkich tych, którzy mają choćby odrobinę czasu na stoczenie śnieżnej batalii.

3D printed snowball fabricator (Picture: Thingiverse)

Wydrukuj swój własny ,,snowball fabricator” (Picture: Thingiverse)[/caption]

Nie wiemy czy można zapomnieć jak zrobić śnieżkę, ale mamy na to nowy, niestandardowy sposób: projekt do druku 3D mini urządzenia, które pozwoli Ci przygotować zapas amunicji do stoczenia śnieżnej bitwy. 

Thingiverse.com zapewnia wszystkie niezbędne pliki (https://www.thingiverse.com/thing:205855 ) i porady dotyczące produkcji własnego, drukowanego na drukarce 3D ,,snow fabricator”. Użytkownicy Thingiverse udzielili także porad i planów dotyczących produkcji poszczególnych części na wypadek, gdyby coś się zepsuło https://www.thingiverse.com/thing:217656, co w ogniu walki jest dość prawdopodobne.

Jak widać na zdjęciu, MakerBot dodał swoje logo w obu połówkach miarki. Fajny pomysł, ale dlaczego nie zmienić by go i nie dodać własnego wzoru, np. swoich inicjałów?

Jeśli chciałbyś mieć na swoim zimowym wyposażeniu to urządzenie, a nie masz dostępu do drukarki 3D, rozważ skorzystanie z usługi drukowania 3D.

Licencja: Tekst „ 3D Printed Snowball Fabricator ” firmy All3DP jest objęty licencją na podstawie międzynarodowej licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0.

Źródło: All3DP