Prysznic z wydrukowaną w 3D głową delfina, dinozaura lub smoka od Zooheads

Prysznic z wydrukowaną w 3D głową delfina, dinozaura lub smoka od Zooheads

Firma Zooheads z Brooklynu tworzy ciekawe, drukowane w 3D główki prysznicowe dla „osób o dzikim sercu”. Wybierz jedną z nich – lwa, smoka, dinozaura, rekina, krokodyla lub wiele innych.

Odmień swoją łazienkę dzięki głowicom prysznicowym Zooheads. Firma z Brooklynu sprzedaje dziwaczne głowice drukowane w 3D w różnych kolorach i z różnymi zwierzętami.

Głowice są dostępne w 20 różnych kolorach, a do wyboru jest 11 zwierząt, dzięki czemu można naprawdę spersonalizować swój prysznic. Po zakupie neonowego różowego lwa, po prostu załóż głowicę, wejdź pod prysznic i ciesz się, jak przyjazne plastikowe zwierzę ożywia twoją poranną rutynę.

Firma Zooheads jest częścią firmy Voodoo Manufacturing, zajmującej się drukiem 3D. W związku z tym, nie posiadają oni zapasów w magazynie. Zamiast tego wytwarzają produkty na zamówienie, co oznacza, że żółty dinozaur jest drukowany tylko wtedy, gdy go zamówisz.

„Pomysł narodził się, gdy stworzyłem słynną już głowicę prysznicową z czaszką T-rexa” – mówi Jonathan Schwartz, współzałożyciel i dyrektor ds. produktów w Voodoo Manufacturing.

„Zaprojektowałem tę głowicę i umieściłem ją na Thingiverse, popularnej stronie wymiany plików do druku 3D. Szybko po opublikowaniu projekt stał się viralem, więc pomyśleliśmy, dlaczego nie zrobić z tego biznesu? Jesteśmy super podekscytowani, że możemy produkować fajne główki prysznicowe i nie możemy się doczekać tworzenia nowych linii wokół popkultury!”.

Spersonalizuj swoją łazienkę dzięki głowicom Zoo

Głowica prysznicowa kosztuje 30 dolarów, a wysyłka jest bezpłatna. Po wejściu na stronę i wybraniu preferowanego zwierzęcia i koloru, drukowanie głowicy zajmuje około ośmiu godzin. Następnie nowy element wyposażenia łazienki zostanie wysłany w ciągu dwóch dni.

W tej chwili do wyboru są następujące zwierzęta: słoń, delfin, czaszka T-rexa, aligator, smok, czaszka smoka, lew, goryl, orzeł i rekin. Wybierz jedno z tych zwierząt w jednym z 20 kolorów, w tym wszystko od neonowego pomarańczu do świecącego w ciemności.

Zooheads dodaje, że projekty są wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów do druku 3D. Zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałego, nietoksycznego PLA.

A jeśli żadna z tych opcji nie przypadnie Ci do gustu, firma planuje w przyszłości dodać nowe linie tematyczne. Można też zaprojektować własną głowicę prysznicową, kontaktując się bezpośrednio z firmą. Co chciałbyś dołączyć do swojej główki prysznicowej?