Piękne wydruki 3D, do produktów Ikea od Teenage Engineering

Piękne wydruki 3D, do produktów Ikea od Teenage Engineering

Zapaleni zwolennicy, robienia zakupów w Ikea znają Frekvensa, nowy głośnik i całą serię związanych z nim produktów. Ich firma projektowa, Teenage Engineering, pozwala teraz na drukowanie w 3D ciekawych dodatków.

Aah, skandynawski design. Przez dziesięciolecia była to kwintesencja elegancji, niedopowiedzenia, przejrzystości i stylu.

Teenage Engineering to szwedzka firma projektowa i technologiczna, która jest najbardziej znana ze swoich prac w dziedzinie dźwięku. Ich najpopularniejszym produktem jest seria Pocket Operator; maszyny muzyczne wielkości kalkulatora, które pochylają się nad serią gier i zegarków Kraftwerk i Nintendo. Ich nowy syntezator OP-Z może wyglądać jak batonik, ale to piekielna maszyna dźwiękowa, która pozwala odtwarzać całe pro-brzmiące zestawy EDM. I jest jeszcze OD-11, elegancki głośnik, który trafił do sklepu MOMA.

Teenage Engineering ma również powiązania z Ikeą. W swojej najnowszej współpracy Frekvens („częstotliwość”) oferują przenośny modułowy system dźwięku i światła, zainspirowany energią i atmosferą klubu. Możesz układać moduły (takie jak głośniki, magnetofony lub pady świetlne LED), aby stworzyć pełny system dźwiękowy dla swojego domu.

Pimping tych głośników IKEA nigdy nie był tak zabawny (źródło: Teenage Engineering)

Firma wydała teraz dodatkowe bezpłatne pliki CAD i STL, które umożliwiają drukowanie w 3D interesujących dodatków. Większość z nich to stojaki, torby podręczne lub kierownica, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś uchwytu na kubek do przenośnego głośnika, one również podadzą ci odpowiedni plik STL.

Możesz uzyskać dostęp do projektów Frekvens tutaj. Jeśli masz drukarkę 3D, Teenage Engineering nawet zaleca kolory RAL filamentów, aby pasowały do ​​Twojego nowego systemu dźwiękowego.

Jeśli nie masz drukarki 3D, możesz skorzystać z usługi drukowania 3D.

(Źródło: Teenage Engineering)

Licencja: Tekst „ Beautiful Ikea Design Hacks from Teenage Engineering ” autorstwa All3DP jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe .

Źródło: https://all3dp.com/