Najnowszy model od wrocławskiego producenta drukarek 3D: Zmorph i500 – premiera już 20 kwietnia 2021 roku

Najnowszy model od wrocławskiego producenta drukarek 3D: Zmorph i500 – premiera już 20 kwietnia 2021 roku

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję obserwować kompleksowy rebranding marki Zmorph. Nie dotyczyło to jedynie zmian identyfikacji wizualnej, ale także premiery drukarki Zmorph Fab, która jest z pewnością godnym następcą modelu VX. Nie jest to jednak koniec nowości od producenta drukarek Zmorph. W ofercie pojawi się również model i500 z dużym polem roboczym, przeznaczony do typowych aplikacji przemysłowych.

Premiera tego urządzenia, będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu – 20 kwietnia 2021 roku. Wszyscy, którzy wezmą udział w premierze, będą mieli możliwość zaznajomienia się z najważniejszymi technicznymi szczegółami oraz z tym, co niejednokrotnie odgrywa znaczącą rolę przy wyborze drukarki, czyli z jej ceną. Ze wstępnych informacji, które udostępnił Zmorph, wiemy że wymiary pola roboczego w modelu i500 wynoszą 460 x 300 x 500 mm. Tak duże pole robocze, może być znaczącym atutem dla firm poszukujących drukarki 3D od sprawdzonego producenta. Drukarka Zmorph i500 jest wykonana z wysokiej jakości komponentów, znajdziemy w niej również ulepszony system ekstruzji filamentów, wszystko to ma zapewnić użytkownikom wydajność oraz niezawodność podczas drukowania.

Biorąc pod uwagę specyfikację techniczną drukarki oraz jej możliwości, producent rekomenduje to urządzenie do produkcji niskoseryjnej, drukowania niestandardowych narzędzi, a także prototypów, głównie w firmach o charakterze przemysłowym. Choć do tej pory drukarki Zmorph mogły nie być kojarzone z przemysłem, model i500 ma doskonale sprawdzać się w branży inżynieryjnej, motoryzacyjnej czy też lotniczej.

Jak podkreśla Magdalena Jagiełło, Zmorph CEO, zmiany, jakie zaszły ostatnio w Zmorph obrazują potencjał marki, a nowa drukarka 3D to szansa dla branży przemysłowej na wdrożenie nowego, niezawodnego rozwiązania.

20 kwietnia 2021 roku, odbędzie się oficjalna premiera urządzenia. Od tego dnia, drukarka będzie dostępna w sprzedaży na całym świecie za pośrednictwem oficjalnej sieci dystrybutorów firmy Zmorph.

Źródło: Materiały prasowe Zmorph, Centrum Druku 3D