Maska Jokera, to coś z koszmarów drukowanych w 3D

Maska Jokera, to coś z koszmarów drukowanych w 3D

Weź udział w Batmanii Arkham Knight, z tą wydrukowaną w 3D maską Jokera, która przerazi nawet samego Batmana.

W tym roku przypada 81. rocznica stworzenia Jokera. Przez ponad trzy czwarte wieku, Błazeński Książę Zbrodni dręczył Batmana swoją szaloną marką superzłoczyńcy. Szczerze mówiąc, to wystarczy, by doprowadzić każdego do szaleństwa.

Sekretem długowieczności tej postaci jest ponowne odkrywanie. Przez dziesięciolecia legiony pisarzy, artystów i aktorów nadawały Jokerowi własne oblicze, a on sam pojawiał się w najróżniejszych komiksach, programach telewizyjnych, filmach i grach wideo.

Jego wizerunki sięgają od niegroźnego bufona Cezara Romero w serialu z lat 60-tych, poprzez kpiącego skorpiona Marka Hamilla w komiksach i grach wideo, aż po najbardziej pamiętnego agenta chaosu Heatha Ledgera w „Mrocznym Rycerzu”.

Batman: Death of the Family – Maska Jokera

Inspiracja dla tej wydrukowanej w 3D upiornej maski Jokera, jest natomiast bardzo mocno zakorzeniona w obecnym wcieleniu z komiksów.

Z powodów zbyt skomplikowanych, aby je tutaj wyjaśnić, szaleniec zerwał swoją twarz. A następnie ponownie przymocował gnijącą skórę do swojej czaszki za pomocą klipsów i pasków. Aby uzyskać pełne informacje na ten temat, poszukajcie powieści graficznych Death of the Family w swojej lokalnej księgarni.

Odpowiedzialny za to jest twórca Stefanos Anagnostopoulos (który wcześniej pokazał nam jak wydrukować w 3D batarang), a jego wynalazek jest darem dla szalonych cosplayerów na całym świecie.

Pliki można pobrać za darmo z My Maker Factory. Sam wydruk jest podzielony na sześć oddzielnych części, które należy złożyć i pomalować, aby uzyskać ostateczny wygląd. A jeśli nie masz dostępu do drukarki 3D, możesz przesłać pliki do nas a my je wydrukujemy.

Żródło: https://all3dp.com