Makieta zegarka Apple Watch pomoże Ci podjąć decyzję

Makieta zegarka Apple Watch pomoże Ci podjąć decyzję

Projektant Martin Hajek z Utrechtu stworzył makiety, wykorzystując zdjęcia zegarka w wysokiej rozdzielczości ze strony internetowej firmy Apple. Nie oddają one wszystkich szczegółów, wspaniałe paski nie pojawiają się w magiczny sposób i nie ma w nich absolutnie żadnej funkcji.

Jak wydrukować makietę zegarka

Pliki w różnych rozmiarach i formatach (większość z nich w formacie , *.max – 3dsmax , *.3ds, *.obj.) można kupić na Turbosquid. Bądź ostrożny, nie każdy model, który widzisz, nadaje się do druku 3D, zapoznaj się z opisami. Martins „Apple Watch collection, składająca się z trzech modeli „Watch”, „Sport” i „Edition” w dwóch rozmiarach, kosztuje 55 dolarów amerykańskich. Jeśli znasz już model, który chcesz mieć, możesz zaoszczędzić 20 dolarów i zapłacić tylko 35 dolarów.

Następnie chcesz wydrukować model. Jeśli Ty lub Twoi znajomi macie drukarkę 3D, możesz zacząć od razu. Jeśli nie, powinieneś odwiedzić lokalną drukarnię 3D. . W zależności od wybranego materiału za druk i wysyłkę zapłacisz trochę więcej pieniędzy (nawet makiety Apple nie są tanie). Do prostego modelu wystarczy PLA.

Martin Hajek oferuje o wiele więcej modeli smartwatchy na swojej stronie TurboSquid. Znajdziesz tu serię Gear Samsunga, Moto 360 Motoroli, a nawet nowy Pebble Time.

Żródło: https://all3dp.com