Konkurs: 2021 Creality Global DIY Creative Modification Masters Contest

Konkurs: 2021 Creality Global DIY Creative Modification Masters Contest

Creality ogłasza globalny konkurs na modyfikacje drukarek 3D

Dokonywanie modyfikacji w drukarce 3D to możliwość, z której korzysta wielu entuzjastów druku 3D. Producent drukarek 3D Creality, który stara się oferować swoim użytkownikom produkty wysokiej jakości i doskonałą obsługę klienta, angażuje się nie tylko w produkcję drukarek 3D, ale skupia się także na  fanach drukarek 3D, uwielbiających pracować nad projektami DIY dla swoich maszyn Creality.

Mając to na uwadze, Creality zdecydowało się ogłosić konkurs Creality Global DIY Creative Modification Masters Contest, swój pierwszy konkurs na modyfikację drukarek DIY, z okazji 7 rocznicy firmy, którą obchodzono 20 stycznia.

Tematem konkursu jest „Reshape imagination and break creative boundaries/Przekształć wyobraźnię i przełam granice kreatywności”.

Konkurs został podzielony na dwie części – klasyczną modyfikację serii (dla drukarek serii Ender 3 i CR-10) oraz konwencjonalną modyfikację serii (dla wszystkich pozostałych modeli). Kandydaci mogą wybrać odpowiednią sekcję, do której chcą wejść, zgodnie z modelami zmodyfikowanych drukarek.

Proces selekcji będzie składał się z 4 etapów: nadesłanie prac: od 20 stycznia do 9 marca; Wstępna selekcja: od 10 marca do 18 marca; Drugi wybór: od 19 marca do 8 kwietnia; Ostateczna selekcja: 9 kwietnia.

Modyfikacje będą obserwowane przez ponad milion użytkowników z całego świata, a za każdą sekcję modyfikacji zostanie przyznanych 7 nagród, w tym jeden główny mistrz modyfikacji w każdej kategorii.

Zwycięzcy będą mieli okazję zostać Głównymi Ekspertami Produktów (CPE) w Creality i otrzymają dalsze nagrody, w tym drukarki 3D, certyfikaty honorowe i nagrodę pieniężną. Wybór będzie oceniany przez 2 kluczowych liderów opinii z chińskiego profesjonalnego forum 3D i 3 z zagranicznego profesjonalnego forum 3D.

Ponieważ drukowanie 3D staje się coraz bardziej popularne w społeczeństwie globalnym, podobnie jak modyfikacja drukarki 3D DIY, Creality ma nadzieję, że dzięki temu konkursowi, zachęci fanów druku 3D do przekraczania granic możliwości i pokazywania swojej kreatywności całemu światu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o konkursie, odwiedź:
https://www.creality.com/activity-news/3d-printer-global-diy-contest

Możesz również bezpośrednio dołączyć do konkursu, pobierając aplikację Creality Cloud za pośrednictwem Google Store lub App Store i dołączyć do grupy konkursowej, aby udostępniać swoje modyfikacje za pośrednictwem aplikacji.

Licencja: Tekst „ 2021 Creality Global DIY Creative Modification Masters Contest ” autorstwa All3DP jest objęty licencją na podstawie międzynarodowej licencji Creative Commons Attribution 4.0.

Źródło: All3DP