Kieszonkowy organizer (nie tylko na klucze) do wydrukowania w 3D.

Kieszonkowy organizer (nie tylko na klucze) do wydrukowania w 3D.

Chciałbyś coś uporządkować w swoim życiu? Zacznij od małych rzeczy. Ten kieszonkowy organizer, do wydrukowania na drukarce 3D, pomieści Twoje klucze, pendrive, małą linijkę, będzie także stojakiem na telefon, a nawet otwieraczem do butelek.

Przyjrzyjmy się bliżej temu wydrukowi 3D, który zapewnia łatwy dostęp do wielu gadżetów, mających tendencję do tego, aby znikać zawsze wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Dzięki niemu, będziesz mógł przechowywać pięć niezbędnych narzędzi w swojej kieszeni. Autorem projektu jest Lucas de Groot, a pliki do druku oraz instrukcja wykonania, zostały udostępnione na stronie Instructables.  Jest to  łatwy  i przyjemny sposób na uczynienie czegoś funkcjonalnego,  z pomocą drukarki 3D.

W ciągu niecałej godziny, możesz zrobić swój własny keytool, który będzie zawierał klucze do domu, pendrive, linijkę, stojak na telefon oraz otwieracz do butelek. 

Keytool z drukarki 3D: Czego potrzebujesz, aby wykonać ten projekt?

Ramę modelu, należy wydrukować na drukarce 3D, ale oprócz ramy, będziesz potrzebować jeszcze kilku innych elementów, aby złożyć ten przydatny mały zestaw. Oprócz drukarki 3D, filamentu i oczywiście kluczy, oto, czego jeszcze potrzebujesz:

Pierwszym krokiem do stworzenia tego narzędzia, jest wydruk 3D, trzech oddzielnych plików STL, które de Groot udostępnił bezpłatnie w Instructables. Projektant zamieścił informację, iż wydruk wykonał z PLA, używając niskiej wysokości warstwy od 0,2 do 0,1 mm.

Sposób złożenia keytool, krok po kroku, znajdziesz na stronie Instructables.

Jak możesz sam się przekonać, nie jest to trudne zadanie, aby wykonać swój własny organizer kieszonkowy, z wykorzystaniem wydruku z Twojej drukarki 3D.  

 

Licencja: Tekst „ [Project] Make Life Easier with Pocket-Sized Keytool ” autorstwa All3DP jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0.

Źródło głównego zdjęcia: https://www.instructables.com/

Źródło: https://all3dp.com/