i2R CNC prowadzi kampanię "American Recovery Campaign".

i2R CNC prowadzi kampanię "American Recovery Campaign".

Nowojorska firma i2R CNCs opowiedziała nam o swoich planach pomocy Ameryce w powrocie do zdrowia, po wyczerpującym 2020 roku. W jaki sposób producent CNC może pomóc ludziom, którzy ucierpieli na skutek pandemii?

Jak mówi producent: ,,Tutaj w i2R CNC czuliśmy, że mamy misję do wykonania. Chcieliśmy zrobić naszą część, choćby najmniejszą, aby przyczynić się do odbudowy Ameryki po skutkach pandemii. Rok 2020 był historycznym rokiem dla Stanów Zjednoczonych i ich obywateli, i zmienił perspektywę wielu osób w odniesieniu do wartości, które są nam drogie.”

W momencie, gdy amerykańska gospodarka zaczyna wracać na właściwe tory, firma chce pomóc ludziom w osiągnięciu ich celów za pomocą swoich maszyn CNC. W szczytowym okresie pandemii, maszyny CNC odegrały ważną rolę w produkcji środków ochrony indywidualnej dla służby zdrowia.

Na początku, osłony twarzy i obudowy z pleksiglasu cieszyły się tak dużym popytem, że firmom i instytucjom trudno było je nabyć. Lokalne firmy, które posiadały maszyny CNC, zaczęły się angażować, zmieniając z dnia na dzień swoje modele biznesowe, aby pomóc pracownikom pierwszej linii w walce z wirusem.

I2R CNCs znajduje się w Nowym Jorku – w pewnym momencie epicentrum pandemii, przez którą społeczność doświadczyła zmian swojego życia w ciągu kilku dni. Codzienne rutyny zostały całkowicie zburzone, a ludzie i firmy nie miały innego wyboru, jak tylko dostosować się i przetrwać.

Jak twierdzi I2R CNCs, mieli szczęście, że udało im się utrzymać firmę przez cały czas trwania pandemii. Pierwsze kroki w kierunku powrotu do normalności są w toku, teraz, gdy szczepionki zaczynają się rozprzestrzeniać, wraz z nową ustawą pakietu stymulacyjnego. Proces powrotu do normalności będzie wymagał czasu.

Maszyny CNC są znaczącą inwestycją dla wielu, zwłaszcza maszyny, które są zbudowane z myślą o jakości i długowieczności. Maszyny te zbudowane są bardzo solidnie.

Producent będzie oferować wszystkie główne maszyny CNC i2R ze specjalnym pakietem, aby uczynić go bardziej przystępnym dla ludzi na rynku maszyn CNC w nadziei, że pomoże to osobom lub firmom w łatwiejszym dostępie do technologii CNC.

Planowane jest uruchomienie tej promocji od kwietnia do lipca 2021 roku, aby dać wystarczająco dużo czasu każdemu, kto rozważa zakup maszyny CNC. W miarę jak Amerykanie będą się szczepić i zaczną odzyskiwać swoje życie, niektórzy z nich mogą teraz również mieć szansę na zdobycie potrzebnych im narzędzi.

O I2R CNC

Maszyny te są zbudowane specjalnie dla małych firm, entuzjastów obróbki drewna i szkół. Wykraczają poza bycie prostymi maszynami hobbystycznymi i są zbudowane tak, aby być w stanie obsłużyć produkcję biznesową na małą skalę.

Będąc systemem 3 w 1, maszyny posiadają 3 funkcjonalności – frezowanie CNC, grawerowanie i cięcie laserem oraz 4-osiową obróbkę obrotową. Dodatki systemowe są plug-and-play, więc można kupić maszynę CNC jako pierwszą i dodać inne funkcje w późniejszym terminie, jeśli będzie taka potrzeba.

Wszystkie maszyny CNC są zbudowane na solidnej aluminiowej ramie z silnikami sparowanymi z wysokiej jakości śrubami kulowymi i pryzmatycznymi prowadnicami liniowymi na wszystkich 3 osiach dla optymalnej dokładności i trwałości. Mechaniczna doskonałość konstrukcji jest uzupełniona najnowocześniejszym oprogramowaniem sterującym CNC UCCNC, a każda funkcja maszyny może być kontrolowana z komputera.

Każda maszyna jest wyposażona w płytę MDF spoilboard, automatyczną sondę dotykową osi Z, zintegrowane stoły T- slot i wrzeciono 1 HP chłodzone powietrzem. Wrzeciono i2R 1 HP jest wrzecionem 3-fazowym 220 V zasilanym przez 115 V VFD, co pozwala użytkownikom na podłączenie maszyny do standardowego gniazdka domowego 110 V, a jednocześnie zapewnia wystarczającą moc do rozdrabniania materiałów.

Pakiet ofertowy

Wszystkie maszyny i2R CNCs są standardowo dostarczane z następującymi elementami:

  • Maszyna CNC
  • Skrzynka narzędziowa
  • Stopka przeciwpyłowa
  • 4 zaciski
  • Zestaw bitów startowych Whiteside

Cena:

  • I2R4 $3999
  • I2R6 $4499
  • I2R8 $4999

Żródło: https://all3dp.com