Hej Bub! Zobacz te wydrukowane w 3D szpony Wolverine'a.

Hej Bub! Zobacz te wydrukowane w 3D szpony Wolverine'a.

Nie masz pomysłu na kostium? Polecamy te drukowane w 3D szpony Wolverine’a. Można je wydrukować jako pojedynczy element, nie wymagają montażu i z pewnością przyciągną uwagę.

Usiądźcie więc wygodnie, zrelaksujcie się, wypijcie piwko i zapalcie cygaro. Te pazury nie tylko zostały wydrukowane w jeden element, ale też nie wymagają żadnych podpór podczas drukowania. I oczywiście są wysuwane, aby zmaksymalizować szanse na sterroryzowanie przyjaciół i znajomych.

Nudna uwaga dotycząca bezpieczeństwa :): W zestawie znajduje się również otwór do założenia paska, dzięki czemu można je bezpiecznie przymocować do nadgarstka. Nie byłoby to zbyt bohaterskie, gdybyś wydłubał oko małemu Johnny’emu podczas zbierania cukierków.

Pazury Wolverine’a to najnowsza z długiej linii nowinek drukowanych w 3D przez Samuela Berniera z FabShop. Bernier jest znany w całym Paryżu z tego, że jest najlepszy w tym, co robi. Zaprojektował te śliczności w Autodesk Fusion 360 i wydrukował je na maszynie Zortrax M200, jeśli jesteś zainteresowany.

Bernier zamieścił także wiele innych fajnych projektów np pracując pod hasłem „Urban Farming”, pomógł zaprojektować pierścienie, które pełniły funkcję ultra malutkich ogródków. Podzielił się również jednym z bardziej oryginalnych (i tańszych) pomysłów na Walentynki, wykorzystując projekt gorsetu zeskanowanego i nadającego się do druku 3D.

Jeśli jednak nie jesteś jeszcze przekonany do wydrukowania dla siebie szponów Wolverine’a, obejrzyj poniższy film. Możesz zobaczyć pazury w ich sztucznej adamantowej chwale, plus krótki tutorial, jak zostały wykonane. To jak ponowne przeżycie programu Weapon X.

Żródło: https://all3dp.com