Drukarka 3D Creality HALOT-ONE PLUS jest większa i bardziej inteligentna

Drukarka 3D Creality HALOT-ONE PLUS jest większa i bardziej inteligentna

HALOT-ONE PRO i HALOT-ONE PLUS zostały zaprezentowane przez zespół Creality w tym roku. Ponieważ podstawową różnicą pomiędzy modelami PRO i PLUS jest wielkość przestrzeni roboczej i ekranu LCD, w tym artykule skupimy się na HALOT-ONE PLUS.

HALOT-ONE PLUS posiada większy ekran LCD, więcej możliwości drukowania

HALOT-ONE PLUS jest wyposażony w 7,9-calowy monochromatyczny ekran LCD o rozdzielczości 4K HD. Objętość robocza 172 x 102 x 160 mm jest o 73% większa niż w przypadku modelu z 6-calowym wyświetlaczem LCD, co umożliwia klientom łatwe drukowanie dużych lub małych modeli. Drukowanie modeli 3D na większą skalę z żywymi szczegółami, o których marzyłeś, nie jest już nieosiągalnym celem.

Nowa technologia umożliwia bardziej precyzyjne drukowanie

Sercem HALOT-ONE PRO & PLUS jest Integral Light Source, nowy rodzaj technologii druku 3D z żywicy opracowany przez Creality. W odróżnieniu od dobrze znanej emisji równoległej, zasada działania Integralnego Źródła Światła opiera się na odbiciu i załamaniu światła. Proces ten zapewnia wyższą precyzję druku 3D poprzez poprawę równomierności oświetlenia i zmniejszenie negatywnego wpływu uszkodzonych lub źle działających jednostek LED. Jeśli potrzebujesz wydrukować bardzo szczegółowy model, niezależnie od tego, czy jest to duży czy mały projekt, HALOT-ONE PLUS jest po to, aby zapewnić wykonanie zadania.

Co więcej, zmodernizowana oś Z z podwójnymi prowadnicami i prętem gwitowanym w kształcie litery T gwarantuje bardzo stabilny ruch, skutecznie zmniejszając teksturę warstwy i ryzyko jej odchylenia. Nawet skomplikowane zadania mogą być perfekcyjnie wykonane.

Inteligentne sterowanie, wydajne zarządzanie

HALOT-ONE PLUS może połączyć się z popularną biblioteką modeli producenta – Creality Cloud App – w celu bezpłatnego wyboru modelu i cięcia w chmurze. Dzięki funkcji drukowania jednym kliknięciem i zdalnego monitorowania aplikacja umożliwia użytkownikom drukowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Aktualizacje OTA online mogą być łatwo przesyłane bezpośrednio do drukarki lub poprzez Creality Cloud App, dzięki czemu użytkownicy są na bieżąco z najnowszymi ulepszeniami oprogramowania. HALOT-ONE PLUS (i PRO) są kompatybilne z wieloma programami do cięcia, takimi jak Lychee i CHITUBOX, dając użytkownikom różne możliwości przygotowania modeli 3D do druku.

Łatwa obsługa, ciesz się bezstresowym drukowaniem

Creality HALOT-ON PLUS szczyci się również inteligentnymi funkcjami i łatwością obsługi.

7,9-calowy ekran HD full-view multi-touch zapewnia użytkownikom wyraźny podgląd modelu i możliwość wyboru, pozwalając na wcześniejsze obejrzenie modelu 3D. Wyświetlanie modelu 3D na ekranie przed jego wydrukowaniem gwarantuje, że w kolejce znajduje się właściwy projekt, a także wywołuje zachwyt u użytkownika końcowego.

Proces poziomowania jest szybki i można go wykonać w 3 krokach, używając tylko karty kalibracyjnej, co pozwala użytkownikom drukować niemal od razu po wyjęciu z pudełka. HALOT-ONE PLUS obsługuje również 14 języków, co zapewnia użytkownikom z całego świata możliwość korzystania z urządzenia.

Ponadto, Creality stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich żywicznych drukarek 3D – i nie jest to wyjątkiem w przypadku HALOT-ONE PLUS. System filtracji powietrza z węglem aktywnym pochłania większość zapachu żywicy, tworząc bezwonne środowisko drukowania.

Zarówno HALOT-ONE PLUS jak i HALOT-ONE PRO są idealne do różnych zastosowań, takich jak gry, stomatologia, dekoracje domowe i wiele innych. Te nowe i ulepszone żywiczne drukarki 3D zostały zaprojektowane tak, aby były wszechstronne i przynosiły użytkownikom korzyści, a także radość.

HALOT-ONE PLUS i HALOT-ONE PRO zostały zaprezentowane podczas obchodów 8 rocznicy powstania firmy Creality. Ceny zaczynają się od 349 dolarów za HALOT-ONE PRO i 399 dolarów za HALOT-ONE PLUS.

Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem z ciekawością, czy też ekspertem w dziedzinie tworzenia, Creality chce zaspokoić rynek przystępnymi cenowo, ale wysokiej jakości maszynami.

Żródło: https://all3dp.com