Czy Twoja łazienka zasługuje na szczotkę do toalety w kształcie młota Thora?

Czy Twoja łazienka zasługuje na szczotkę do toalety w kształcie młota Thora?

Po co czyścić toaletę nudną szczotką, skoro można użyć młota THORA? Wnieś odrobinę asgardyjskiego przepychu do swoich łazienkowych obowiązków.

Naciesz swoje oczy tym niesamowitym projektem do druku 3D. To szczotka do toalety, utworzona na wzór mitycznego młota potężnego Thora.

Jeśli jesteś naprawdę godny, to trzymaj tę szczotkę w górze ze zręcznością super bohatera, a następnie przywołaj grzmoty i błyskawice (oraz wybielacz) na złe paskudztwa czające się w twojej toalecie.

Ten prawdziwie spektakularny przedmiot, który raz na zawsze udowadnia, że czystość jest równa boskości, jest dziełem Britt Michelsen. Uprzejmie udostępniła ona na Instructables szczegółowy przewodnik, jak wydrukować, skleić i pomalować swoją własną.

Mogliście już widzieć jej poprzednie prace na Instructables, takie jak Blok na noże Deadpoola czy Młynek do pieprzu Harley Quinn Baseball Bat. Widać, że ma ona: a) referencje prawdziwego geeka, oraz b) szalone poczucie humoru.

Ciekawostka dla fanów Marvela: prawidłowa nazwa młota Thora to Mjolnir. Oto kilka zdjęć składanych elementów.

Młot Thora przenosi RAGNAROK do twojej łazienki

Co zadziwiające, Michelson nie planowała początkowo podzielić się tą instrukcją. Uznała, że jest to zbyt proste i zbyt oczywiste.

„Mój kolega wpadł na ten pomysł, a ja pomyślałam, że jest niesamowity. Pierwotnie nie zamierzałam zamieszczać instrucable, ponieważ myślałam, że budowa jest zbyt prosta, ale wielu moich przyjaciół powiedziało mi, żebym to zamieściła. Więc proszę bardzo.”

Cieszymy się, że zmieniła zdanie. Fakt, że jest to szybki projekt powinien zachęcić więcej osób posiadających drukarki 3D do zajęcia się nim.

Szczotka toaletowa Młot Thora zbudowana jest w trzech prostych krokach: drukowanie, montaż i malowanie. W przypadku elementu drukowanego w 3D, do wykonania jest tylko sześć części. Michelson użyła do tego zadania swojego Ultimakera 2.

Oczywiście, nie stworzyła szczotki do toalety od podstaw. Wzięła kupioną w sklepie szczotkę i wymodelowała elementy wokół niej.

Następną, bardziej wymagającą fazą jest sklejanie kawałków, nakładanie wypełniacza, a następnie malowanie, aby uzyskać realistyczny wygląd.

I oto masz; potężny rekwizyt superbohatera, który doda legendarnego statusu procesowi czyszczenia łazienki. W salach Valhalli będą wznosić toasty za twoje wyczyny pucharami przepełnionymi miodem pitnym.

Żródło: https://all3dp.com