Chroń swojego iPhone'a X dzięki drukowanemu w 3D etui Freshfiber.

Chroń swojego iPhone'a X dzięki drukowanemu w 3D etui Freshfiber.

Freshfiber, europejska agencja projektowa. sprzedaje etui na iPhone’a X stworzone przy użyciu drukarek 3D z materiału Nylon. Projekt jest zarówno stylowy, jak i funkcjonalny.

Czy zastanawiałeś się, jak często upuszczasz, uderzasz lub zarysowujesz swój telefon? Ile ekranów wymagało w przeszłości naprawy? Jeśli nie, nie martw się. Istnieje rozwiązanie drukowane w 3D, które pomoże chronić Twoją inwestycję w dobrym stylu.

Freshfiber to holenderska agencja projektowa, która specjalizuje się w dostarczaniu druku 3D do Twoich akcesoriów. Najnowsze etui na iPhone’a od agencji nosi nazwę Fold Case. Obecnie jest dostępne tylko dla iPhone’a X i występuje w pięciu kolorach, a według producenta jest w pełni drukowane 3D.

Etui zostało zaprojektowane przez Matthijsa Koka, dyrektora kreatywnego w tej agencji projektowej. Wyjaśnia on: „Kolekcja Fold bada płynny, dynamiczny ruch drapowanej tkaniny i jej geometrii… Drapowana w misterny sposób, obudowa Fold Case płynnie zakrzywia się wzdłuż zewnętrznej powierzchni iPhone’a X”.

Dzięki zastosowaniu modelowania i druku 3D, Kok był w stanie odejść od zwykłego pudełkowego projektu etui na telefon. Zamiast tego, Fold Case jest bardziej opływowy i wyrafinowany, umożliwiając „ochronę telefonu za pomocą dzieła sztuki”. Możesz nawet dodać swoją osobistą wiadomość, aby spersonalizować projekt trochę bardziej.

Fold Case wygląda świetnie – ale czy wystarczająco chroni?

Kok dodaje, że dzięki tej pofałdowanej konstrukcji, iPhone X jest chroniony w swoich najbardziej wrażliwych miejscach. W miejscach, gdzie wymagana jest ochrona, etui całkowicie zakrywa telefon.

Etui jest drukowane 3D z nylonu. Dzięki temu etui nie jest ciężkie ani nieporęczne, a jednocześnie jest elastyczne i wytrzymałe. Kok dodaje, że agencja wybrała ten materiał, ponieważ poprawia on amortyzację etui.

Na stronie internetowej Freshfiber dodano, że proces laserowego podgrzewania i polerowania „nadaje temu produktowi subtelną teksturę przypominającą drewno”. A dzięki tej metodzie produkcji, każdy pojedynczy produkt jest niepowtarzalny.

Jeśli jesteś przekonany i chciałbyś zamówić Fold Case, odwiedź stronę Freshfiber. Etui dostępne jest w kolorze czarnym, szarym, białym, jasnoniebieskim i brązowym. Etui kosztuje 28,90 euro.

Żródło: https://all3dp.com