Canary prototypuje skrzynki bezpieczeństwa na drukarkach 3D MakerBot

Canary prototypuje skrzynki bezpieczeństwa na drukarkach 3D MakerBot

Startup zajmujący się bezpieczeństwem domowym, Canary, używa drukarek 3D MakerBota do szybkiego prototypowania. Dzięki temu firma może wprowadzać swoje produkty na rynek szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Canary, startup z siedzibą w Nowym Jorku, wypuścił swój pierwszy system bezpieczeństwa all-in-one w 2013 roku. Od momentu założenia irma zakłóciła branżę zabezpieczeń domowych dzięki swoim innowacyjnym urządzeniom zabezpieczającym.

Zaczęli od zebrania prawie 2 milionów dolarów na Indiegogo. Jednak, aby być na bieżąco, potrzebowali kompleksowego rozwiązania do szybkiego prototypowania. Oczywiście, druk 3D był najlepszą opcją dla ich potrzeb.

CEO i współzałożyciel, Adam Sager, powiedział: „W Canary jesteśmy dumni z tego, że pracujemy szybko i skupiamy się na projektowaniu, więc spędzamy dużo czasu na prototypowaniu”.

W rezultacie, firma sprowadziła MakerBot Replicator Mini+ i dwie desktopowe drukarki 3D MakerBot Replicator+.

Kompleksowe szybkie prototypowanie w Canary

Korzystając z drukarek 3D MakerBot, firma planuje wprowadzić na rynek lepsze produkty w krótkim czasie. Druk 3D pozwala projektantom i inżynierom na testowanie pomysłów i przyspieszenie iteracji. Zespół zaczyna od naszkicowania koncepcji, a następnie używa oprogramowania CAD do jej zamodelowania. Następnie za pomocą drukarek 3D tworzony jest prototyp, a po dokonaniu przeglądu cały proces zaczyna się od nowa. Dzięki temu, że drukarki są dostępne dla wszystkich w biurze, zespół jest w stanie przeglądać, podejmować decyzje i współpracować nad każdą częścią procesu.

W okresie poprzedzającym sfinalizowanie swojego najnowszego wewnętrznego i zewnętrznego produktu bezpieczeństwa, Canary Flex, firma używała do prototypowania przemysłowych drukarek 3D Objet i Fortus firmy Stratasys oraz eksperymentalnej drukarki 3D MakerBot Replicator 2X.

Według Krause’a „Dni mają znaczenie, minuty mają znaczenie, a posiadanie Replicatora+ za moim biurkiem po prostu zaoszczędziło o wiele więcej czasu, dzięki czemu mogłem szybko coś wymodelować, wysłać do drukarki, kontynuować pracę nad kolejną wersją i jak tylko ta druga zostanie skończona, wyskoczyć z niej i wysłać kolejną wersję do drukarki. Tak więc iteracja jest właśnie taka szybka”.

Aby dowiedzieć się więcej o Canary i ich produktach, odwiedź ich stronę internetową.

Żródło: https://all3dp.com