Baby Yoda: 10 uroczych modeli

Baby Yoda: 10 uroczych modeli

Uśmiechnięty

Zwykły Baby Yoda? Nie, ten jest tak duży, że aż się uśmiecha! Jeśli Twoje biurko potrzebuje trochę charakteru lub jeśli po prostu czujesz się przygnębiony, ten Baby Yoda z pewnością odwróci ten uśmiech do góry nogami. Nie dosłownie, oczywiście, twórca wspomina, że ten mały facet nie używa mocy- on po prostu wyciąga rękę.

Kto go zaprojektował? David Magginnis

Kto go wydrukował? Co najmniej 6 innych użytkowników MyMiniFactory wydrukowało tego Baby Yodę.

Gdzie można go znaleźć? MyMiniFactory

W kołysce

Ten szczegółowy model przedstawia naszego uroczego małego kumpla, zawiniętego w swoim przytulnym łóżeczku.

Możesz wydrukować go i jego podstawkę osobno, ale będziesz musiał dodać podpory.

Kto go zaprojektował? Multiverse 3DDesigns

Kto go wydrukował? Dziewięciu użytkowników Thingiverse wydrukowałó tego Baby Yodę. Ma też całkiem pokaźną liczbę polubień. Czy zdecydujesz się wydrukować to bezradne dziecko w swoim łóżeczku?

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Delektowanie się zupą

Pomimo wszystkich tych podróży kosmicznych ten mały facet wygląda na zadowolonego z życia, gdy ma swoją zupę w ręku.

Ten model ma oddzielne ręce, kubek, ciało i głowę, co sprawia, że łatwo jest użyć wielu kolorów. Dodatkowo, wydaje się, że istnieje sposób, aby zmodyfikować ten wydruk, aby jego głowa była magnetycznie przymocowana i poruszała się. Przejdź do Instrukcji, aby zobaczyć jak to zrobić.

Kto to zaprojektował? scolarijulio

Kto go wydrukował? 12 użytkowników Thingiverse wydrukowało tego Baby Yodę, a ponadto został on pobrany 524 razy.

Gdzie można go znaleźć? Cults

Foremki do ciasteczek

Częstym problemem osób, które uwielbiają piec i drukować jest nadmiar foremek do wycinania ciastek. Dodajmy więc do tego grona kilka w kształcie Baby Yody

Kto to zaprojektował? mariospeed

Kto go wydrukował? Do tej pory było tylko pięć pobrań tego modelu.

Gdzie można je znaleźć? Cults

Kostka Rubika

Za Baby Yodą kryje się wiele zagadek, ale dopóki ich nie odkryjemy, możesz zabawić się w rozwiązywanie tej: niesamowitej Kostki Rubika 2 x 2 x 3 Baby Yoda.

Sam model składa się z 12 elementów, które są przymocowane do breloczka Kostki Rubika, który stanowi mechanizm.

Kto ją zaprojektował? RedKB

Kto ją wydrukował? model ma 937 pobrań

Gdzie można ją znaleźć? Thingiverse

Stojak na telefon

Ten model jest bardziej małym projektem. Postępuj zgodnie z instrukcją, aby stworzyć stojak na telefon z kilkoma dodatkowymi dekoracjami. Oczywiście, zawsze możesz wydrukować stojak samodzielnie.

Kto to zaprojektował? Multiverse3DDesigns

Kto to wydrukował? Pięciu użytkowników Thingiverse wydrukowało tego Baby Yodę, ale jeśli masz problemy, tutorial na Instructables daje kilka dobrych rad na temat przygotowania gotowego dzieła.

Gdzie można go znaleźć? Model jest na Thingiverse, a tutorial do stojaka na telefon na Instructables.

Mandalorian

Mandalorianie mogą nie zdejmować swoich masek, ale ten Baby Yoda nie dba o to. Założył swój kostium i zbroję i jest oficjalnie najsłodszym Mandalorianinem, jakiego kiedykolwiek wydrukowano.

Twórca przypisuje sobie dwa inne modele, które pozwoliły mu złożyć ten. Zauważa, że trzeba było zwiększyć skalę hełmu o 1-2%, aby wygodnie go dopasować i sprawdzić podpory na mniejszych częściach.

Kto go zaprojektował? John Voorhees

Kto go wydrukował? Tylko jeden użytkownik Thingiverse wydrukował tego Baby Yodę. Zgodnie z komentarzem jednego z użytkowników, pomocne będzie zmniejszenie wysokości warstwy w Ender 3 Pro do 0.12 mm, aby uzyskać lepszy wydruk. Spróbuj sam!

Gdzie go znaleźć? Thingiverse

Litofan

Uwiecznij najbardziej uroczą scenę z Baby Yodą w tym zakrzywionym litofanie.

Projektant sugeruje, aby uważać na skalowanie. Dodatkowo informuje nas o tym, jakiego generatora użył na wypadek, gdybyś chciał wybrać inne ujęcie Baby Yody.

Kto to zaprojektował? darthelevator

Kto to wydrukował? Tylko jeden użytkownik Thingiverse wydrukował tę wersję, ale komentarze sugerują, że jest wiele innych udanych wydruków. Do dzieła!

Gdzie można ją znaleźć? Thingiverse

Pudełko

Wygląda to strasznie podobnie do Baby Yody w karbonicie. W każdym razie, to pudełko będzie pasowało do innych modeli Baby Yoda, które zdecydujesz się wydrukować.

Model można wydrukować w całości lub osobno, jeśli chcesz zmienić kolor.

Kto go zaprojektował? Edwin Ringersma

Kto go wydrukował? Wygląda na to, że twórca jest jedyną osobą, która wydrukowała to pudełko, jak dotąd. Ale ma ono całkiem sporo odsłon, więc możemy założyć, że jest to bezpieczny wydruk.

Gdzie można je znaleźć? MyMiniFactory

Uszy

Tak, Ty też możesz nosić majestatyczne uszy Baby Yody (nie licząc słodkości). Wydrukuj i zmontuj tę opaskę, aby sprawić sobie uszy Baby Yody.

Według twórcy, opaska działa świetnie wydrukowana z typowego PLA, a do montażu będziesz potrzebował śrubek #4 1/2″.

Kto to zaprojektował? Steve Abrams

Kto to wydrukował? Steve wydrukował ponad tuzin tych elementów wraz z kilkoma innymi użytkownikami MyMiniFactory. Możemy założyć, że jest to wartościowy wydruk, ponieważ został pobrany aż 579 razy!

Gdzie można ją znaleźć? MyMiniFactory

Źródło: all3dp.com