Apex Legends 3: 10+ wspaniałych projektów

Apex Legends 3: 10+ wspaniałych projektów

Skrzynki z amunicją

Piękne odwzorowanie skrzynek z amunicją rozrzuconych po mapie, te wydruki mogą być wykonane przy użyciu wielu kolorów lub wydrukowane w kilku elementach dla tych, którzy nie mają wielokolorowej drukarki. Dostępne są modele dla amunicji lekkiej, shotgunowej, ciężkiej i energetycznej.

Kto to zaprojektował? MosaicManufacturing

Jak bardzo jest popularny? Z wyjątkiem modelu amunicji energetycznej, modele mają pomiędzy 1400 a 2500 pobrań. Model amunicji energetycznej ma prawie 500 pobrań.

Gdzie można go znaleźć?

Loot Tick

Loot tick jest jednym z elementów łupów, które Respawn zaimplementowało w grze. Jest to spora systemu przepustek bojowych. Ten model z pewnością będzie miłą ozdobą każdego biurka.

Kto go zaprojektował? Jonnyo85

Jak bardzo jest popularny? Ten model ma ponad 15 000 pobrań.

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Osłony na kontrolery Xbox

Wyraź swoją miłość do gry dzięki tym zabawnym, niestandardowym nakładkom na kontrolery! Projektant stworzył nie tylko nakładki związane z Apex Legends, ale także wiele innych osłon związanych z innymi grami wideo.

Kto to zaprojektował? mmjames

Jak bardzo jest popularny? Model ma 8348 pobrań.

Gdzie można ją znaleźć? Thingiverse

Mirage Heirloom

Miłosny trickster Mirage jest jedną z najbardziej egoistycznych postaci w historii, ale fani go kochają. Jedną z wielkich rzeczy, które Respawn robi, aby dać trochę dodatkowego życia do tej gry jest dodawanie niestandardowych pamiątek dla postaci.

Kto to zaprojektował? reecestewart

Jak bardzo jest popularny ? Ten model został pobrany ponad 1 000 razy.

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Hak ścienny Arc Star

Ten model Arc Star doda Twojemu pokojowi uroku i miejsca do powieszenia kilku rzeczy – na szczęście bez żadnych eksplozji.

Kto go zaprojektował? Jonnyo85

Jak bardzo jest popularny? Model maponad 7 000 pobrań.

Gdzie go znaleźć? Thingiverse

Pathfinder

Ulubiony przez wszystkich MRVN (Mobile Robotic Versatile eNtity), Pathfinder ma imponującą historię. Obudził się w opuszczonym magazynie, nie pamiętając kto i dlaczego go stworzył. Teraz walczy z nadzieją, że jego stwórca usłyszy o jego sukcesie i przybędzie go odnaleźć.

Ten model z Pathfindera, to piękny przedmiot na biurko, a z ładnym malowaniem na pewno będzie się wyróżniał. Może być jednak trudny do wydrukowania z powodu niewielkich rozmiarów i liczby części.

Kto go zaprojektował? VidovicArts

Jak bardzo jest popularny? Ten zabawny projekt ma 2 000 wyświetleń i ponad 170 pobrań.

Gdzie można go znaleźć? Cults

Mozambik Shotgun

Mozambik nie jest ulubioną bronią wśród dostępnych w grze, ale fraza „Mozambique Here” stała się ikoną wśród fanów Apexa. Jeśli nie chcesz go wydrukować dla jego siły ognia w grze, zrób to dla memów!

Kto to zaprojektował? Paramoose

Jak bardzo jest popularny? Model ma 7422 pobrań.

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Regen

Są to piękne repliki baterii tarczy, zestawu Feniksa, które będą stanowić niesamowitą ozdobę Twojego pokoju gier lub sypialni. Możesz również umieścić w nich światło, aby uzyskać niesamowity efekt. Modele składają się z wielu części, więc możesz wydrukować każdy kolor osobno.

Kto to zaprojektował? MakingStuff3D

Jak bardzo jest popularny? Model ma 306 pobrań

Gdzie można je znaleźć?

Wingman

Ten kultowy rewolwer, najpotężniejszy pistolet na granicy, pojawił się w pierwszej odsłonie Titanfall, ale trafił do gry Apex Games. W odpowiednich rękach to siła, z którą trzeba się liczyć.

Kto go zaprojektował? Kallunke

Jak bardzo jest popularny? 53 osoby opublikowały wydruki tego modelu .

Gdzie go znaleźć? Thingiverse

Maska Bloodhound

Jeden z najbardziej tajemniczych myśliwych w outlands, Bloodhound który jest bestią na polu bitwy. Aby uczcić ich pamięć, wypróbuj tę niesamowitą maskę cosplay!

Kto ją zaprojektował? Hoxdolum

Jak bardzo jest popularny? Ten model został pobrany ponad 1 500 razy.

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Karabinek R-301

Następca R-101 i R-201 z pierwszej i drugiej gry Titanfall, ten karabin szturmowy jest jednym z najlepszych w grze. W prawdziwym życiu, ten model wygląda oszałamiająco.

Projektant poszedł o krok dalej, aby dostarczyć Ci tę replikę, jak również pięć innych rekwizytów inspirowanych Apexem, a wszystkie z nich można wydrukować za darmo.

Kto to zaprojektował? T-E-C

Jak bardzo jest popularny? Ten model ma ponad 230 polubień.

Gdzie można go znaleźć? MyMiniFactory

Bonus: Granat z zapalnikiem

Z każdym nowym sezonem gry, Respawn wypuszcza nową grywalną postać z nowymi umiejętnościami i nową historią otaczającą jej przybycie do Apex Games. W tym sezonie poznaliśmy Fuse’a, eksperta od materiałów wybuchowych, który był najemnikiem zamienionym w wojownika walczącego w klatce na planecie Salvo.

Wściekła na jego decyzję o odejściu do sławy Igrzysk Apex, jego przyjaciółka Mad Maggie odstrzeliła rękę Fuse’a złotym granatem. Ten złoty granat – cząstka dawnej przyjaźni Fuse’a i Maggie – jest teraz dostępny do kupienia i samodzielnego wydrukowania.

Kto go zaprojektował? dealexphotography

Ile to kosztuje? ~$2

Gdzie można go znaleźć? Cults

Żródło: https://all3dp.com