Among Us: 10 ciekawych modeli

Among Us: 10 ciekawych modeli

Żywy lub martwy

Ponieważ w Among Us nie ma różnych postaci, poza kolorami i opcjonalnymi akcesoriami, wszyscy gracze są martwi lub żywi. Ta postać z Among Us jest podzielona na kilka różnych części, w tym głowę, przyłbicę, nogi, kości i wnętrzności.

Głowa postaci może zostać zatrzaśnięta na ciele (i odłamana), aby odsłonić kości. Aby Twój model był bardziej kolorowy, powinieneś wydrukować poszczególne części z różnych kolorów filamentów. Ten model ma również odmianę magnetyczną, w której do głowy i korpusu przymocowane są magnesy, dzięki czemu można je łatwiej łączyć i rozłączać.

Chociaż projektant nie podał żadnych wskazówek dotyczących drukowania, jeden z twórców użył warstwy o wysokości 0,2 mm i 20% wypełnienia. Użył także raftu, aby wydrukować model z PLA.

Kto zaprojektował? alpokemon

Kto go wydrukował? Ten model ma 45 zarejestrowanych wykonań, 10 remiksów i prawie 20,000 pobrań. Z pewnością powinieneś być w stanie wydrukować ten model, ponieważ tak wiele osób już to zrobiło.

Gdzie można go zdobyć? Thingiverse

Doniczka na rośliny

Ta postać z załogi ma zamiłowanie do ogrodnictwa; możesz użyć tej doniczki z serii Among Us, aby trzymać małą roślinę w domu. Ten model, jak widać na powyższym obrazku, przedstawia siedzącą postać z gry Among Us.

Nie podano żadnych wskazówek dotyczących drukowania tego modelu, poza tym, że jest on łatwo skalowalny. Wydrukuj kilka w różnych rozmiarach dla różnych roślin!

Kto zaprojektował? ozammo13

Kto wydrukował? Ten projekt doniczki ma około 1000 wyświetleń i ponad 100 pobrań.

Gdzie można go dostać? Cults

Uchwyt na USB

Masz kilka zdjęć na telefonie lub komputerze, które zajmują zbyt dużo miejsca? Ten model jest zabawnym rozwiązaniem, aby przechowywać wszystkie swoje sekrety w niewinnym modelu na biurku.

Kto zaprojektował? q8rc

Kto to wydrukował? Ten projekt uchwytu USB ma prawie 200 wyświetleń i 14 pobrań.

Gdzie można go dostać? MyMiniFactory

Ghost

Kiedy zostaniesz zabity lub wyeliminowany w grze Among Us, stajesz się duchem. Duchy nadal mogą wykonywać zadania, ale nie mogą komunikować się z żywymi członkami załogi. Ten model przedstawia „kolegę-ducha”, który, jak zapewnia twórca, był niewinny.

Twórca zaleca drukowanie tego modelu z wysokością warstwy 0,2 mm i wypełnieniem 5-10%. Drukuje się w jednym kawałku i jest przeznaczony do drukowania bez podpór.

Kto zaprojektowałł? petroski

Kto go wydrukował? Ten projekt ma ponad 2,000 pobrań.

Gdzie można go znaleźć? Thingiverse

Foremka do ciasteczek

Zawsze dobrze jest mieć pod ręką jakieś przekąski podczas gry w Among Us. Jak mówi projektant, „to tnie ciasteczka”. Ta foremka do ciasteczek z motywem z gry „Among Us” ma tylko dwa wymiary, co oznacza, że nie wymaga żadnych podpór.

Kto zaprojektował? parkcraft99

Kto wydrukował? Ten projekt ma ponad 1700 wyświetleń i prawie 300 pobrań. Łatwo go wydrukować, ponieważ jest płaski!

Gdzie można go dostać? MyMiniFactory

Załoga w czapkach

Ta kolekcja modeli Among Us zawiera standardowe postaci oraz kilka różnych dostępnych czapek , które możesz dodać do swojego awatara. Kolekcja zawiera kapelusze: serowy, roślinny, wikinga, papieru toaletowego, stetoskopu, ślimaka, hełmu rycerskiego i słomkowy.

Twórca tego projektu sugeruje użycie podpór, ale nie raftu do tych wydruków. Zarejestrowany twórca zamieścił udany wydruk i użył warstwy o wysokości 0,2 mm i 5% wypełnienia, aby wydrukować ten model z PLA.

Kto zaprojektował? Liang0108

Kto go wydrukował? Ten zestaw akcesoriów ma 35122 pobrań.

Gdzie można go dostać? Thingiverse

Kolczyki

Ten model przedstawia postać z serii Among Us i jest prostym kolczykiem.

Projektant nie podał żadnych szczegółów na temat sposobu drukowania tego modelu. Będziesz oczywiście potrzebować kilku elementów do kolczyków i wydrukować ten model dwa razy, jeśli nosisz kolczyki w obu uszach!

Kto zaprojektował? chistychiavo

Kto je wydrukował? Ten projekt kolczyków Among Us ma do tej pory sześć polubień i 26 pobrań.

Gdzie można go dostać? MyMiniFactory

Naśladowca

Naśladowca w Among Us może wyeliminować gracza na różne sposoby, jednym z nich jest szpikulec w kształcie ust. Ten model przedstawia naśladowcę wbijającego szpikulec w usta innego gracza. Model jest podzielony na dwie postacie jako jedną część i szpikulec jako drugą, które można następnie skleić.

Kto zaprojektował? M_Dima

Kto go wydrukował? Ten model ma ponad 4000 pobrań. Wymaga trochę montażu, ale wydruki wyglądają świetnie!

Gdzie można go dostać? Thingiverse

Breloczek

Ten projekt breloka Among Us jest podzielony na kilka różnych części, co pozwala na wydrukowanie go w wielu kolorach. Możesz wydrukować korpus i plecak w jednym kolorze, a wizjer w innym, aby model był jak najbardziej zbliżony do gry.

Producent zaleca drukowanie tego modelu w skali 35% i wysokości warstwy 0,2 mm. Jeśli chcesz powiesić go na swoich kluczach, będziesz potrzebował łańcuszka z kółkiem.

Kto zaprojektował? portegariera

Kto wydrukował? Ten projekt ma prawie 300 pobrań i ponad 2000 wyświetleń.

Gdzie można go dostać? Cults

Lampa

Na koniec, aby nieco rozjaśnić tę listę, ta lampa LED Among Us da Ci światło do zabawy na cały dzień. Twórca zaprojektował tę lampę tak, aby działała z lampką LED USB, ale aby to zrobić, musisz podzielić plik na dwie części, aby wydrukować wizjer z innego filamentu. Po włożeniu światła, wizjer kolegi z załogi będzie świecił!

Projektant radzi drukować ten model w PLA z wysokością warstwy 0,3 mm i włączonymi podpórkami. Twórca sugeruje także użycie stopniowego wypełnienia.

Kto zaprojektował? VasiliAth

Kto to wydrukował? Ten projekt ma do tej pory sześć polubień i 11 pobrań, a został wgrany w październiku!

Gdzie można ją dostać? MyMiniFactory

Żródło: https://all3dp.com