42 modele do wydrukowania na drukarce 3D dla fanów Batmana

42 modele do wydrukowania na drukarce 3D dla fanów Batmana

W tym artykule zebraliśmy najlepsze projekty, z motywem ulubionego superbohatera.

Jeśli znajdziesz na naszej liście model, który Ci się spodoba, a nie masz dostępu do drukarki 3D, rozważ skorzystanie z usługi drukowania 3D.

 

Możesz przypiąć ten wydruk do telefonu komórkowego i dzięki latarce, dawać sygnał świetlny do wezwania Batmana na ratunek. Model został zaprojektowany przez 3DNG i jest dostępny do pobrania na Pinshape

 

Przedstawiamy Wam fidget spinner w kształcie symbolu Batmana. Podczas zabawy, uważaj na kilka spiczastych krawędzi, które mogą utknąć w palcach podczas źle ustawionego obrotu. Model został zaprojektowany przez heraldomedeiros i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

To standardowe logo Batmana, może być skalowane do dowolnego rozmiaru. Ten prosty projekt przypominający batarang, pozwala na wykorzystanie go do wielu celów: przymocuj go do magnesu, zrób otwór, aby zamienić go w breloczek na klucze. Autorem projektu jest japhillips87, możesz go pobrać ze strony Thingiverse .

Możesz użyć tego wydruku, aby stworzyć ciasteczka w kształcie symbolu Batmana. Wykrawacz do ciastek został zaprojektowany przez Buhi i jest dostępny do pobrania na Thingiverse
 

Wisiorek o szerokości 2,5 cala, prezentujący logo Batmana z 1966 roku. Wydrukuj lub pomaluj ten wzór w klasycznym żółto-czarnym zestawie kolorów, aby uzyskać pełny efekt. Model został zaprojektowany przez lydiac i jest dostępny do pobrania na Thingiverse .

 

Zarys logo Batmana do wycinania kształtów – podobny do wcześniej prezentowanego wykrawacza do ciastek, jednak ten wydruk jest grubszy i bardziej odpowiedni np. do gliny.  Model został zaprojektowany przez Nextin3D i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Składany „batarang” o oryginalnym designie. Model został zaprojektowany przez plainolddave i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Pusta przestrzeń, między symbolem Batmana, a owalną ramką, umożliwia sparowanie go z tylnym światłem, aby emitować sygnał nietoperza z dowolnego miejsca. Model został zaprojektowany przez jochoi0707 i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Wisiorek z wycięciem w kształcie serca, oparty na logo Batmana z 1966 roku. Model został zaprojektowany przez oroc83 i jest do pobrania na Thingiverse.

Brelok do kluczy, dzięki któremu nie zgubisz kluczy do batmobilu. Model został zaprojektowany przez MildThing i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Wydruk, który będzie się ciekawie prezentował na Twojej półce, ale można go również użyć jako ozdoby na ciasto, na następnej imprezie z motywem przewodnim  Batmana. Model został zaprojektowany przez Luisma531 i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Godło Batmana z filmu Batman: The Movie z 1966 roku z Adamem Westem w roli głównej. To logo pojawiło się w tym samym roku, co kultowe logo z żółtym owalnym tłem. Wciąż jest uważane za jedno z najpopularniejszych logo Batmana we wszechświecie superbohaterów. Model został zaprojektowany przez japjxp i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.
 

Prosty wydruk, który pomoże Ci w przechowywaniu słuchawek. Uchwyt został zaprojektowany przez itlaor i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Kolejna zabawka typu fidget spinner. Model został zaprojektowany przez Brizzle i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Wyróżnij się na polu golfowym, dzięki tym wydrukom dla zapalonych graczy w golfa i fanów Batmana. Modele zostały zaprojektowane przez jjpowelly i są dostępne do pobrania na Thingiverse.

 

Otwieracz do butelek w kształcie emblematu Batmana. Model został zaprojektowany przez ICEPICKTONY i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Wieszak na ubrania z regulowanymi skrzydłami Batmana. Lucius Fox zaprojektował ten wieszak pod kątem optymalnego użytkowania.  Model ma regulowane skrzydła Batmana, które dopasowują się do tego, czego potrzebujesz lub składają się w celu łatwego przechowywania. Wieszak został zaprojektowany przez PIPE AGUIRRE i jest dostępny do pobrania na Pinshape.

 

Ozdoba choinkowa z wyciętym logo Batmana. Model został zaprojektowany przez ChaosCoreTech i jest dostępny do pobrania na Cults3D.

 

Sprzączka do paska o szerokości 4 mm. Model został zaprojektowany przez simiboy i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Trzymaj telefon komórkowy pod kątem, aby oglądać ulubiony film o Batmanie bez użycia rąk. Jego kompaktowa konstrukcja oznacza, że ​​możesz go zabrać wszędzie; jest idealny w podróży, gdy chcesz obejrzeć swój ulubiony film w samolocie, pociągu lub samochodzie. Model został zaprojektowany przez hdirim i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.
 

Wieszak z ramieniem, który można łatwo zawiesić na ścianie kabiny. Model został zaprojektowany przez kmrohr i jest dostępny do pobrania na Thingiverse .

Zakładka do wydrukowania na drukarce 3D z motywem Mrocznego Rycerza. Model został zaprojektowany przez AOYOU3D i jest dostępny do pobrania na Shapetizer.
 

Batarang z ,,bąbelkowym” wzorem.  Model został zaprojektowany przez Trevorjustina i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Spinka z logo Batmana. Pamiętaj aby wydrukować ten model z elastycznego filamentu, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Model został zaprojektowany przez Thomasa Palm i jest dostępny do pobrania na Pinshape.

 

Złożony projekt do wydrukowania na drukarce 3D, zawierający wszystkie elementy potrzebne do zbudowania w pełni funkcjonalnego kontrolera do gier. Model został zaprojektowany przez rohit_harip i jest dostępny do pobrania na Pinshape.

 

Wydruk, którą można połączyć z opaską, aby związać notes. Ten projekt może być  wydrukowany w ciągu kilku minut. Model został zaprojektowany przez Technognome i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Smoczek dla niemowląt i małych dzieci. Model został zaprojektowany przez joestraws i jest dostępny do pobrania na Thingiverse .

 

Klip do zabezpieczenia gotówki – nawet ekscentryczni miliarderzy muszą powstrzymać swoje pieniądze przed lataniem wszędzie. Model został zaprojektowany przez Yoneo i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Konstrukcja podstawy zegara z symbolami nietoperzy. Model został zaprojektowany przez alavanimation i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Wielofunkcyjne narzędzie, które może być gwizdkiem, ostrzem i nie tylko. Model został zaprojektowany przez lolikuma i jest dostępny do pobrania na Thingiverse . * Dostępna jest również wersja bezpieczna dla dzieci.

Wydrukuj ten model z elastycznego filamentu, aby kostki lodu były łatwiejsze do wyjęcia. Autorem projektu jest John Jonmes, a model jest dostępny do pobrania na Pinshape.
 

Spinka do krawata, z motywem Twojego ulubionego superbohatera. Model został zaprojektowany przez sela-wy i jest dostępny do pobrania na cgtrader.

 

Spinki do mankietów w kształcie logo Batmana. Model został zaprojektowany przez sela-wy i jest dostępny do pobrania na cgtrader.

 

Emblemat Batmana 1989 z podstawką. Ta iteracja z 1989 roku przywróciła kultowy żółty owal z wersji z 1966 roku, porzuconej w komiksach z lat 1986-1988. Michael Keaton użył tego znaku, aby rozpocząć długą sagę filmów o Batmanie z Warner Bros. Model został zaprojektowany przez franck_moewe i jest dostępny do pobrania na Pinshape.

 
 

Pierścienie Batmana dostępne w trzech wzorach i rozmiarach 6-12 US. Model został zaprojektowany przez Endless3D i jest dostępny do pobrania na Pinshape.

Korek został zaprojektowany przez ching on chan i jest dostępny do pobrania na Pinshape .

Klasyczne logo Batmana wydrukowane na drukarce 3D z czarnego i żółtego filamentu. To kultowe logo powstało w 1966 roku i było obecne przez 36 lat. Nadal jest i na zawsze będzie najbardziej rozpoznawalnym i kultowym symbolem. Model został zaprojektowany przez lzyperfection i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

 

Dwuczęściowa półka z górnym podestem i schowkiem. Model został zaprojektowany przez ICEPICKTONY i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Fidget zabawka i breloczek w jednym. Model został zaprojektowany przez YKRATTER i jest dostępny do pobrania na LaPoste.

 

Prosty uchwyt na dwa długopisy. Model został zaprojektowany przez Technognome i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Szablon do kawy, który pasuje do standardowego kubka. Model został zaprojektowany przez arifsethi i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Wydruk z oryginalnym logo z 1966 roku z miejscem na przewleczenie sznurówki z tyłu. Model został zaprojektowany przez whpthomas i jest dostępny do pobrania na Thingiverse.

Licencja: Tekst „ 45 Batman 3D Logos And Symbols You Can 3D Print” autorstwa All3DP jest objęty licencją na podstawie międzynarodowej licencji Creative Commons Attribution 4.0.

Źródło: All3DP